Sołtysi Gminy Bakałarzewo
L.p | Sołectwo | Imię i nazwisko | Poczta |
1 | Aleksandrowo | Szymon Chlebus | 16- 423 Bakałarzewo |
2 | Bakałarzewo | Jan Kozłowski | 16-423 Bakałarzewo |
3 | Gębalówka | Waldemar Kiersnowski | 16 - 423 Bakałarzewo |
4 | Góra | Mieczysław Kamiński | 16 - 423 Bakałarzewo |
5 | Kamionka Poprzeczna | Edward Jeleniewicz | 16-423 Bakałarzewo |
6 | Karasiewo | Jerzy Grajewski Gągła | 16 - 423 Bakałarzewo |
7 | Klonowa Góra | Marian Dąbrowski | 16 - 423 Bakałarzewo |
8 | Konopki | Edward Kimera | 16- 423 Bakałarzewo |
9 | Kotowina | Mieczysław Czarniecki | 16- 423 Bakałarzewo |
10 | Malinówka | Józef Klimko | 16- 423 Bakałarzewo |
11 | Maryna | Anna Cimochowska | 16 - 423 Bakałarzewo |
12 | Matłak | Jan Wasilewski | 16 - 423 Bakałarzewo |
13 | Nieszki | Tadeusz Sak | 16 - 423 Bakałarzewo |
14 | Nowa Kamionka | Robert Mościński | 16 - 423 Bakałarzewo |
15 | Nowa Wieś | Wiesław Pietrewicz | 16 - 423 Bakałarzewo |
16 | Nowy Dwór | Władysław Pojawa | 16- 423 Bakałarzewo |
17 | Nowy Skazdub | Adam Kozłowski | 16-423 Bakałarzewo |
18 | Orłowo | Ryszard Sztelmach | 16-423 Bakalarzewo |
19 | Płociczno | Elżbieta Biłda | 16- 423 Bakałarzewo |
20 | Podwólczanka | Piotr Cimochowski | 16- 423 Bakałarzewo |
21 | Sadłowina | Krzysztof Syper | 16 - 423 Bakałarzewo |
22 | Słupie | Hanna Domańska Jaszczurowska | 16- 423 Bakałarzewo |
23 | Sokołowo | Wacław Makarewicz | 16 - 423 Bakałarzewo |
24 | Stara Chmielówka | Leszek Kaszuba | 16- 402 Suwałki |
25 | Stara Kamionka | Dariusz Jeleniewicz | 16 - 423 Bakałarzewo |
26 | Stary Skazdub | Tadeusz Naumowicz | 16- 423 Bakałarzewo |
27 | Suchorzec | Stanisław Zubrzycki | 16- 423 Bakałarzewo |
28 | Wólka | Jerzy Wierzbiński | 16-423 Bakałarzewo |
29 | Wólka Folwark | Mieczysław Barszczewski | 16 - 423 Bakalarzewo |
30 | Zajączkowo | Czesław Dąbrowski | 16 - 423 Bakalarzewo |
31 | Zajączkowo Folwark | Tadeusz Pojawa | 16 - 423 Bakalarzewo |
32 | Zdręby | Wiesław Luberecki | 16-423 Bakałarzewo |
Skład rad sołeckich Gminy Bakałarzewo
1. Aleksandrowo - Karol Kruszko, Tomasz Wasilewski
2. Bakałarzewo - Andrzej Fabiszewski, Andrzej Mikołajczyk, Henryk Brankiewicz
3. Gębalówka - Piotr Jasionowski, Marek Skowron, Wiesław Reczko
4. Góra- Jan Łabęcki, Leszek Jasionowski, Stanisław Zieliński
5. Kamionka Poprzeczna - Janusz Kozłowski, Zdzisław Jeleniewicz
6. Karasiewo - Jolanta Grajewska Gągła, Marcin Sobolewski, Ewa Jeleniewicz
7. Klonowa Góra - Jarosław Ferenc, Janusz Cimochowski, Marcin Plaga
8. Konopki - Jan Nalewajko, Wincenty Wasilewski, Stanisław Barszczewski
9. Kotowina - Krzysztof Syper, Józef Zaborowski
10. Malinówka - Radosław Gajewski, Zdzisław Bagan
11. Maryna - Marek Stankiewicz, Piotr Szymański, Zygmunt Bierdzio
12. Matłak - Sławomir Przemielewski, Danuta Jezierska - Kabza, Franciszek Przemielewski
13. Nieszki - Adam Jackiewicz, Sławomir Jeleniewicz
14. Nowa Kamionka - Ignacy Jurewicz, Robert Knizio
15. Nowa Wieś - Marek Gorlo, Zdzisław Brodowski, Andrzej Kaszuba
16. Nowy Dwór - Jerzy Chlebus, Andrzej Woronko
17. Nowy Skazdub - Antoni Kiler, Grzegorz Matyszkiel, Andrzej Kozłowski
18. Orłowo - Henryk Kierun, Andrzej Tur, Henryk Chalecki
19. Płociczno - Piotr Krzywicki, Magdalena Sznurkowska, Jaroslaw Michałowski
20. Podwólczanka - Jan Burzyński, Radosław Rybakiewicz, Janina Czapla
21. Sadłowina - Adam Pietrzeniuk, Wiesław Karpowicz, Zygmunt Gawrych
22. Słupie - Edward Kaszuba, Dariusz Chrulski,
23. Sokołowo - Leszek Górski, Izydor Mikołaczyk
24. Stara Chmielówka - Jan Sofinowski, Dariusz Moczulski, Marianna Bobowicz
25. Stara Kamionka - Józef Prażnowski, Dariusz Laszkowski
26. Stary Skazdub - Jan Kosiński, Edward Antoniak, Stanisław Skrocki
27. Suchorzec - Józef Chmielewski, Stefan Omiljan
28. Wólka - Jerzy Wierzbiński, Marek Jaśko, Dariusz Szwejser
29. Wólka Folwark - Waldemar Przyborowski, Tomasz Iwanowski, Witold Rutkowski
30. Zajączkowo - Iwona Buczyńska, Małgorzata Skrocka, Łukasz Dąbrowski
31. Zajączkowo Folwark - Dorota Muszyńska, Leon Barszczewski, Witold Szwejser
32. Zdręby - Daniela Omilian, Kosiński Henryk