PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1
Adres siedziby: Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu, Bachórzec 188A, 37-752 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Jarosław Hubert JURECZKO (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
2) Marek Piotr KRZYWONOS (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
3) Halina Maria MAKUCH (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
4) Tomasz Szymon SMOLIŃSKI (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
5) Katarzyna Barbara SURA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
6) Maria Magdalena BIRAK (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI)
7) Krzysztof Piotr KAZIENKO (KW KORWIN)
8) Natalia Katarzyna MAZUREK (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2
Adres siedziby: Filia Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim w ZS w Przedmieściu Dubieckim-ZS w Drohobyczce, Drohobyczka 52, 37-753 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Jarosław Paweł ATAK (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
2) Małgorzata Maria DUDZIAK (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
3) Grażyna Maria KMIOTEK (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
4) Dorota Justyna KUCAJ (KW KORWIN) – WYLOSOWANO
5) Marta Barbara MAJCHER (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
6) Joanna Katarzyna CHACHURA (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
7) Sabina Iwona KORYTKO (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
8) Karolina PILCH (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3
Adres siedziby: Urząd Gminy w Dubiecku, ul. Przemyska 10, 37 - 750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 7 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Adam BEŚCIAK (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
2) Danuta Grażyna CZAJKOWSKA (KW KORWIN) – WYLOSOWANO
3) Edyta Anna CZAPOR (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ) – WYLOSOWANO
4) Agnieszka SACHARZEC (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
5) Krystyna Maria SKARBIŃSKA (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
6) Anna SOPEL (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
7) Wioletta Alicja TKACZ (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
8) Karolina Sylwia KACZMARSKA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4
Adres siedziby: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nienadowej w ZS Nienadowa, Nienadowa 373, 37-750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 2 (na 1 miejsce)
na podstawie § 14 ust. 1 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Agnieszka Maria SZYBIAK (KOMITET WYBORCZY PSL) – WYLOSOWANO
2) Lucyna POTOCKA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5
Adres siedziby: Świetlica wiejska w Sielnicy, Sielnica 31, 37-750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Adam Jakub KASZYCKI (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
2) Anna Zofia NYRKA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
3) Justyna Izabela PAWŁOWSKA (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ) – WYLOSOWANO
4) Kornelia Magdalena SZYBIAK (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
5) Aneta Małgorzata ŻURAWSKA (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
6) Grażyna KARAŚ (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE)
7) Adam Andrzej MAZUR (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
8) Aleksander Marian PICH (KW KORWIN)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6
Adres siedziby: Remiza OSP w Tarnawce, Tarnawka, 37 - 750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Barbara BROŻYNA (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
2) Joanna Katarzyna BROŻYNA (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
3) Danuta Teresa KIJANKA (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
4) Joanna Anna KOŁCZ (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
5) Stanisław SZAŁYGA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
6) Danuta KAMIŃSKA (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
7) Krystyna Danuta KARAŚ (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO)
8) Aleksandra Ewa KWASIŻUR (KW KORWIN)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7
Adres siedziby: Remiza OSP w Kosztowej, Kosztowa 65, 37 - 752 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Jerzy BINKO (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
2) Agnieszka KRZYWONOS (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
3) Marta Agnieszka MAŚCIDŁO (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ) – WYLOSOWANO
4) Gabriela Oliwia SURA (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
5) Paulina Barbara WIERDAK (KW KORWIN) – WYLOSOWANO
6) Katarzyna Ewa CHACHURA (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ)
7) Maria Agata KRÓL (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE)
8) Krystyna NOWAK (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8
Adres siedziby: Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w ZS w Nienadowej-ZS w Hucisku Nienadowskim, Hucisko Nienadowskie 129, 37-750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Stefan BROŻYNA (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
2) Teresa CZYŻOWSKA (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
3) Katarzyna KASZYCKA (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
4) Grzegorz Paweł KRZYWONOS (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
5) Edyta Małgorzata WYWRÓT (KW KORWIN) – WYLOSOWANO
6) Dorota Maria BROŻYNA (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ)
7) Monika KASPRZYK (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ)
8) Aneta SIEŃKO (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9
Adres siedziby: Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim-ZS Przedmieście Dubieckie, Przedmieście Dubieckie 140, 37-750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 7 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Joanna Henryka JURECZKO (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
2) Miłosz Dominik MAJCHER (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO) – WYLOSOWANO
3) Wojciech MICHALIK (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
4) Monika Zofia SIERANT (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ) – WYLOSOWANO
5) Andżelika Marta SZAŁYGA (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE) – WYLOSOWANO
6) Zdzisław TERESZCZAK (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
7) Artur Mateusz WYWRÓT (KW KORWIN) – WYLOSOWANO
8) Marta Magdalena SICIARZ (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………
PROTOKÓŁ
z losowania składu
obwodowej komisji wyborczej
W dniu 19 września 2019 r. o godz. 13:30 w Urzędzie Gminy Dubiecko przeprowadzono losowanie składu obwodowej komisji wyborczej w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r.
Osoby przeprowadzające losowanie:
Jan Piotr MICHALIK – urzędnik wyborczy
Andrzej SZAŁYGA – Sekretarz Gminy Dubiecko
1. Losowanie składu: Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10
Adres siedziby: Była Szkoła Podstawowa w Śliwnicy, Śliwnica 125A, 37 - 750 Dubiecko
Liczba kandydatów, spośród których przeprowadzono losowanie: 8 (na 5 miejsc)
na podstawie § 14 ust. 2 uchwały Nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. poz. 267 z późn. zm.).
2. Wyniki przeprowadzonego losowania:
1) Agata Łucja CHROBAK (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI) – WYLOSOWANO
2) Elżbieta FIK (KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ) – WYLOSOWANO
3) Bogusław Edward JACH (KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ) – WYLOSOWANO
4) Marta Karolina SZCZYGIEŁ (KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ) – WYLOSOWANO
5) Katarzyna TWORZYDŁO (KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN) – WYLOSOWANO
6) Adrianna Jolanta BANDYK (KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO)
7) Grażyna JASIŃSKA (KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE)
8) Piotr Zenon WYWRÓT (KW KORWIN)
Podpis/y osoby/ób przeprowadzającej/ych losowanie:
..……………………………………