Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
24 maja 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Gmina Ziębice
57-220 Ziębice, ul. Przemysłowa 10
tel. 74 8 163 870, fax 74 8191 212
e-mail: sekretariat@ziebice.pl ; urzad@ziebice.pl, http: www.ziebice.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
 

URZĄD MIEJSKI W ZIĘBICACH
Ul. Przemysłowa 10
57-220 ZIĘBICE

tel. centrala 74 8 163 870
fax. 74 8191 212

  


e-mail: urzad@ziebice.pl

Burmistrz: burmistrz@ziebice.pl
Z-ca Burmistrza: tomasz.bafia@ziebice.pl
Sekretarz: sekretarz@ziebice.pl
Skarbnik: skarbnik@ziebice.pl

Sekretariat: sekretariat@ziebice.pl 

Rada Miejska: rada_miejska@ziebice.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa: rolnictwo@ziebice.pl

   Wydział Budownictwa i Gospodarki Komunalnej: budownictwo@ziebice.pl

Wydział Środowiska   srodowisko@ziebice.pl 

Zespół Reagowania Kryzysowego: reag_kryzysowe@ziebice.pl

Wydział Funduszy Zewnętrznych, Rozwoju i Promocji: promocja@ziebice.pl

Urząd Stanu Cywilnego: usc@ziebice.pl

Straż Miejska: straz_miejska@ziebice.pl

Kadry: kadry@ziebice.pl

Informatyk: informatyk@ziebice.pl

 
Data wytworzenia: 2012-08-13
Data udostępnienia: 2012-08-13
Ilość wyświetleń: 4394
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Administrator
Opublikowane przez: Rafał Śledź

początek    <<    [ strona: 1 | z 1 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA