Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
niedziela, 20 sierpnia 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Urząd Gminy w Radzanowie
06-540 Radzanów n./Wkrą, Plac Piłsudskiego 26
tel. +48 (0-23) 679-80-33 , 679-80-34, 679-80-35, fax +48 (0-23) 679-80-33 wew.31
e-mail: ugradzanow@hot.pl, http: www.radzanow.com
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
herb
Urząd Gminy w Radzanowie
06-540 Radzanów n./Wkrą, Plac Piłsudskiego 26
województwo: mazowieckie, powiat: mławski
tel. +48 (0-23) 679-80-33 , 679-80-34, 679-80-35, fax +48 (0-23) 679-80-33 wew.31
e-mail: ugradzanow@hot.pl, http: www.radzanow.com
NIP: 569-15-50-147, Regon: 000536290

 

Redakcja

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
Czerwińska Ilona, Sekretarz Gminy, Kultura i sport
tel. 023 679 80 33 wew. 32
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: iczerwinska@radzanow
 
Nowakowski Rafał, Kierownik Referatu Infrastruktury, Pozyskiwanie Środków z UE
tel. 023 679 80 33 wew. 43
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: rnowakowski@radzanow.com
 
Grzanowski Wiesław, Inspektor w Referacie Infrastruktury stanowisko ds. Gospod. Nieruch., zagosp. przest. geod., zamów. publicznych, inwestycji i remontów, Zamówienia publiczne, inwestycje
tel. +48 23 679 80 33 w.33
fax +48 23 679 80 35
e-mail: wgrzanowski@radzanow.com
 
Jackowska Barbara, Skarbnik Gminy, Referat finansowy
tel. +48 23 679 80 34
fax +48 23 679 8035
e-mail: barbara@radzanow.com
 
Klonowska Małgorzata, Podinspektor ds. podatków, Referat finansowy
tel. +48 23 679 80 33 w.40
fax +48 23 679 80 35
e-mail: mklonowska@radzanow.com
 
Konik Edyta, Kierownik USC, ewidencja ludności i dowody osobiste, USC, ewidencja ludności
tel. 023 679 80 33 wew. 37
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail:
 
Nowicka Beata, Podinspektor ds. organizacyjnych, Samodzielne stanowisko
tel. 0236798033 w.32
fax 0236798033 w. 31
e-mail: bnowicka@radzanow.com
 
Rogowska Danuta, Inspektor ds. wynagrodzeń w Urzędzie i jedn. podległych, Referat finansowy
tel. 023 679 80 33 wew. 39
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: drogowska@radzanow.com
 
Rychlik Alicja, Zastępca Skarbnika Gminy, Referat Finansowy
tel. 236798033 w. 39
fax
e-mail: arychlik@radzanow.com
 
Rymer Joanna, Inspektor, Referat Infrastruktury
tel. 023 6798033 wew. 38
fax
e-mail: jrymer@radzanow.com
 
Sobiecka Elżbieta, Inspektor- kasjer, Referat finansowy
tel. 023 679 80 33 wew. 41
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: esobiecka@radzanow.com
 
Szabłowska Ewa, Inspektor, Referat Finansowy
tel. 236798033 w. 40
fax
e-mail: eszabłowska@radznow.com
 
Wójcik Andrzej, Wójt Gminy, Wójt Gminy
tel. 023 679 80 35
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: awojcik@radzanow.com
 
Zdrojewska Anna, Inspektor - stanowisko ds. OC, zarzą kryzys. gosp. komun dział. gospod., spraw społecznych, ochrony zdrowia, OC, Spracy Społeczne
tel. 023 679 80 33 wew. 38
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: azdrojewska@radzanow.com
 
Zdunkiewicz Andrzej, Inspektor, Biuro Rady Gminy
tel. 023 679 80 33 wew. 42
fax 023 679 80 35
e-mail: zdunkiewicz@radzanow.com
 
Zybowska Bożena, Inspektor ds. wynagrodzeń w oświacie, Referat finansowy
tel. 023 679 80 33 wew. 39
fax 023 679 80 33 wew.31
e-mail: bzybowska@radzanow.com
 
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA