Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
23 maja 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Urząd Gminy Radomyśl
37-455 Radomyśl n/Sanem, ul. Rynek Duży 7
tel. (+48 15) 84 54 302, fax (+48 15) 84 54 302
e-mail: sekretariat@radomysl.pl, http: www.radomysl.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 

JEDNOSTKI POMOCNICZE

1.

Antoniów

  • Sołtys: Zbigniew Lachowski
  • Członkowie Rady:
    Stanisław Chodur
    Radosław Dyl
    Marian Ścipień
    Władysław Woźniak
2.

Chwałowice

  • Sołtys: Adam Majewski
  • Członkowie Rady:
    Krzysztof Maduzia
    Agnieszka Zbiżek
    Zenon Sajda
    Wojciech Szeliga
    Marcin Bąk
3.

Dąbrówka

  • Sołtys: Renata Bartochowska
  • Członkowie Rady:
    Justyna Giec
    Wiesław Pawłowski
    Monika Podsiadło
    Anna Woźniak
4.

Dąbrowa Rzeczycka

  • Sołtys: Zofia Kasprowicz
  • Członkowie Rady:
    Zbigniew Krawiec
    Józef Moskal
    Tomasz Stelmach
    Dorota Siemieniec
    Paweł Madurski
5.

Kępa Rzeczycka

  • Sołtys: Jadwiga Socha
  • Członkowie Rady:
    Zbigniew Moskal
    Paweł Laba
    Waldemar Pęzioł
6.

Łążek Chwałowski

  • Sołtys: Renata Wojewoda
  • Członkowie Rady:
    Bogdan Ziółkowski
    Krzysztof Pawelec
    Jan Gil
7.

Musików

  • Sołtys: Eugeniusz Żak
  • Członkowie Rady:
    Andrzej Gorczyca
    Czesław Motyka
    Henryk Motyka
8.

Nowiny

  • Sołtys: Sylwester Polanowski
  • Członkowie Rady:
    Jan Oszust
    Józef Bednarczyk
    Beata Gębala
9.

Orzechów

  • Sołtys: Wanda Pawełkiewicz
  • Członkowie Rady:
    Mariusz Skwara
    Anna Laskowska
    Józef Dudziński
10.

Pniów

  • Sołtys: Bogdan Oszust
  • Członkowie Rady:
    Henryk Wojewoda
    Daniel Połaniec
    Józef Kozioł
11.

Radomyśl nad Sanem

  • Sołtys: Tadeusz Jędrzejewski
  • Członkowie Rady:
    Julian Geneja
    Marian Krajewski
    Sławomir Borys
    Mariusz Przyszowiec
    Zbigniew Borys
12.

Rzeczyca Długa

  • Sołtys: Zofia Stec
  • Członkowie Rady:
    Sylwester Żurawski
    Anita Lachowska
    Ryszard Nowak
    Piotr Stelmach
13.

Rzeczyca Okrągła

  • Sołtys: Grzegorz Krawiec
  • Członkowie Rady:
    Grzegorz Kwaśnik
    Jan Krawiec
    Rafał Nitka
    Józef Wierny
14.

Witkowice

  • Sołtys: Janusz Dyl
  • Członkowie Rady:
    Zbigniew Ziółkowski
    Józef Wolak
    Katarzyna Janowska
    Wiesław Grzywacz
    Marek Bierut
15.

Wola Rzeczycka

  • Sołtys: Krzysztof Sioda
  • Członkowie Rady:
    Piotr Latawiec
    Robert Buława
    Wiesław Krawiec
    Regina Ziółkowska
    Mariusz Drzewi
16.

Żabno

  • Sołtys: Bolesław Puka
  • Członkowie Rady:
    Anna Podsiadło
    Dawid Konopka
    Krzysztof Szałaj
    Bogdan Borys
    Edward Wróbel
Kompetencje organów jednostek pomocniczych Gminy Radomyśl nad Sanem [ pobierz ]
 
Data wytworzenia: 2012-01-11
Data udostępnienia: 2012-01-11
Ilość wyświetleń: 3955
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Piotr Chodur
Opublikowane przez: Dawid Wąsikowski

początek    <<    [ strona: 1 | z 1 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA