Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
środa, 23 sierpnia 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
Wersja archiwalna
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Gmina Pawłowice
43-250 Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60
tel. +48 (32) 4756 300, fax +48 (32) 4756 301
e-mail: gmina@pawlowice.pl, http: www.pawlowice.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
herb
Gmina Pawłowice
43-250 Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60
województwo: śląskie, powiat: pszczyński
tel. +48 (32) 4756 300, fax +48 (32) 4756 301
e-mail: gmina@pawlowice.pl, http: www.pawlowice.pl
NIP: 638-16-42-418, Regon: 276258316

 

Wersja archiwalna ważna do 30 września 2012r.

 

Nowy adres biuletynu: bip.gwpawlowice.finn.pl

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza: www.sekap.pl

 

Redakcja

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
Jedynak Dorota, starszy referent, inwestycje
tel. 327241292
fax 327254704
e-mail: d.jedynak@pawlowice.pl
 
Kłosek Marta, referent, Referat Organizatorski i Informatyki
tel. (32) 4756 352
fax
e-mail: m.klosek@pawlowice.pl
 
Koczwara Maciej, , GZWiK
tel. (032) 449 34 32
fax
e-mail: m.koczwara@pawlowice.pl
 
Matula Aleksander, Informatyk,
tel. 32 4756 354
fax 32 4756 301
e-mail: a.matula@pawlowice.pl
 
Mokwa Jan, referent-informatyk, GOS
tel. 0324724215
fax 0324724215
e-mail: gos@pawlowice.pl
 
Orlik Danuta, młodszy referent, Referat Organizatorski i Informatyki
tel. 32 4756 329
fax
e-mail: d.orlik@pawlowice.pl
 
Porwisz Tomasz, Kierownik, INF
tel. (32) 4756 318
fax (32) 4756 301
e-mail: t.porwisz@pawlowice.pl
 
Sojka Adam, inspektor ds. zamówień publicznych, OR
tel. (32) 4756 320
fax (32) 4756 301
e-mail: a.sojka@pawlowice.pl
 
Zamęcka Barbara, pracownik jednostki organizacyjnej, Ośrodek Pomocy Społecznej
tel.
fax
e-mail: b.zamecka@pawlowice.pl
 
Zawadzki Tyberiusz, p.o. kierownika, GPGM
tel. (032) 4756 319
fax (032) 4756 301
e-mail: t.zawadzki@pawlowice.pl
 
Dziadek Daria, ,
tel.
fax
e-mail: d.dziadek@pawlowice.pl
 
Mokwa Jan, Informatyk, Gminny Ośrodek Sportu
tel. (32) 4724 215
fax
e-mail:
 
Skuza Arkadiusz, , GZK
tel.
fax
e-mail:
 
Stępień Robert, podinspektor, GPGM
tel. (032) 4756 315
fax
e-mail: r.stepien@pawlowice.pl
 
Stuchlik Rafał, ,
tel. 324722757
fax
e-mail: r.stuchlik@pawlowice.pl
 
szkoła ZSP Krzyżowice, ,
tel.
fax
e-mail:
 
Uglorz Michal, ,
tel.
fax
e-mail: m.uglorz@pawlowice.pl
 
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA