Papowo Biskupie, dn. 29 maja 2013 r.
Stosownie do art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) podaję do publicznej wiadomości:
Wykaz osób prawnych i fizycznych
oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej,
którym udzielono pomocy publicznej
za okres od 01.01.2012 do 31.12.2012 r.
Lp. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1. | Adamczyk Kazimierz | Firlus |
2. | Adwent-Bowing Hanna | Zegartowice |
3. | Autrieb Zbigniew | Jelenic |
4. | Biały Andrzej | Jeleniec |
5. | Adamczyk Zofia | Frlus |
6. | Banaszek Paweł | Dubielno |
7. | Banaszek Sławomir | Bartlewo |
8. | Banaś Bogdan | Jeleniec |
9. | Błaszczak Anna | Papowo Biskupie |
10. | Błaszkiewicz Mieczysław | Folgowo |
11. | Brzana Henryk | Głuchowo |
12. | Bukowski Krzysztof | Firlus |
13. | Chmal Adam | Jeleniec |
14. | Chojnicki Arkadiusz | Staw |
15. | Babicz Albina | Storlus |
16. | Cichocki Marek | Żygląd |
17. | Cichocki Sławomir | Toruń |
18. | Cichy Andrzej | Grzegorz |
19. | Cichy Bogusław | Grzegorz |
20. | Augustyniak Adam | Storlus |
21. | Dziarnecki Krzysztof | Kucborek |
22. | Cywiński Tomasz | Bielczyny |
23. | Cywka Zygmunt | Dubielno |
24. | Dams Marcin | Folgowo |
25. | Dams Michał | Folgowo |
26. | Dams Rafał | Folgowo |
27. | Dams Sławomir | Nowy Dwór Kr. |
28. | Dams Zbigniew | Folgowo |
29. | Derenda Benedykt | Papowo Biskupie |
30. | Derenda Krzysztof | Papowo Biskupie |
31. | Domieracki Piotr | Kucborek |
32. | Domieracki Waldemar | Kucborek |
33. | Dudek Grzegorz | Dubielno |
34. | Dudzik Lech | Dubielno |
35. | Durda Piotr | Dziemiony |
36. | Dygulski Maciej | Papowo Biskupie |
37. | Dynas Ryszard | Firlus |
38. | Dziarnecki Mirosław | Kucborek |
39. | Efczyńska Danuta | Malankowo |
40. | Falkiewicz Longina | Ryńsk |
41. | Flis Adam | Jeleniec |
42. | Forajta Wojciech | Łubianka |
43. | Gabor Dariusz | Browina |
44. | Gabor Ireneusz | Chełmża |
45. | Gałus Tadeusz | Jeleniec |
46. | Gedert Maria | Jeleniec |
47. | Gładysz Wojciech | Bartlewo |
48. | Gołębiewski Damian | Kamlarki |
49. | Grabowski Leszek | Papowo Biskupie |
50. | Grabowski Roman | Papowo Biskupie |
51. | Gross Zygmunt | Staw |
52. | Grzela Henryk | Dubielno |
53. | Hejda Mirosław | Papowo Biskupie |
54. | Horonziak Robert | Papowo Biskupie |
55. | Irla Kazimierz | Jeleniec |
56. | Jabłoński Stanisław | Dubielno |
57. | Jarosz Józef | Żygląd |
58. | Jastrzębski Zenon | Bartlewo |
59. | Jaworski Paweł | Dubielno |
60. | Dudek Mirosław | Dubielno |
61. | Karbownik Janusz | Papowo Biskupie |
62. | Kazimierski Andrzej | Dubielno |
63. | Klenczewska Renata | Niemczyk |
64. | Czyjak Wojciech | Folgowo |
65. | Kłos Janusz | Staw |
66. | Kłósek Tadeusz | Niemczyk |
67. | Korszla Zbigniew | Jeleniec |
68. | Kosicki Andrzej | Papowo Biskupie |
69. | Kotewicz Lukasz | Parowa Falęcka |
70. | Kotowicz Adam | Papowo Biskupie |
71. | Kotuła Wiesław | Jeleniec |
72. | Kowalczyk Łukasz | Nowy Dwór Kr. |
73. | Kowalski Jan | Nowy Dwór Kr. |
74. | Krakówka Tadeusz | Zegartowice |
75. | Krupska Marzena | Łubianka |
76. | Kucharczyk Roman | Folgowo |
77. | Kuligowski Grzegorz | Staw |
78. | Kurzeja Andrzej | Papowo Biskupie |
79. | Kurzeja Mieczysław | Papowo Biskupie |
80. | Leszczyński Sławomir | Dubielno |
81. | Leszek Anna Ewa | Lisewo |
82. | Lewandowsk Wiesław | Papowo Biskupie |
83. | Liczkowski Grzegorz | Jeleniec |
84. | Lipińska Anna Maria | Dźwierzno |
85. | Lipiński Roman | Nowy Dwór Kr. |
86. | Lipiński Tomasz | Świętosław |
87. | Lis Małgorzata | Chełmża |
88. | Lis Witold | Firlus |
89. | Podlaszewski Gerhard | Papowo Biskupie |
90. | Łęgowski Mirosław | Dubielno |
91. | Łój Adam | Żygląd |
92. | Łyczek Dariusz | Folgowo |
93. | Przybylski Adam | Papowo Biskupie |
94. | Makowski Zygmunt | Firlus |
95. | Manikowski Marian | Folgowo |
96. | Pudlewski Paweł | Niemczyk |
97. | Martyński Julian | Dubielno |
98. | Rutkowska Małgorzata | Kałdus |
99. | Metera Agnieszka | Bartlewo |
100. | Michalik Tadeusz | Szymborno |
101. | Mielcarska Maria | Papowo Biskupie |
102. | Mika Piotr | Jelenic |
103. | Miklusiak Tadeusz | Storlus |
104. | Modliborski Grzegorz | Żygląd |
105. | Modrzyński Radosław | Dubielno |
106. | Momot Lucjan | Żygląd |
107. | Momot Piotr | Papowo Biskupie |
108. | Muszarska Anna Jolanta | Kijewo Królewskie |
109. | Napieralski Mariusz | Dubielno |
110. | Okruciński Krzysztof | Nowy Dwór Kr.i |
111. | Orłowicz Waldemar | Jeleniec |
112. | Orzechowski Jan | Dubielno |
113. | Orzechowski Tomasz | Dubielno |
114. | Osiński Waldemar | Papowo Biskupie |
115. | Otczyk Jan | Żygląd |
116. | Otczyk Marek | Żygląd |
117. | Padusiński Marian | Papowo Biskupie |
118. | Pawski Józef | Kucborek |
119. | Oboński Kamil | Grubno |
120. | Piątkowski Jan | Papowo Biskupie |
121. | Pindral Andrzej | Niemczyk |
122. | Piórkowski Wacław | Nowy Dwór Kr. |
123. | Poliwko Barbara | Jeleniec |
124. | Prażuch Marcin | Jeleniec |
125. | Prażuch Wiesław | Jeleniec |
126. | Prill Andrzej | Kucborek |
127. | Prill Bartosz | Kucborek |
128. | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farol | Falęcin |
129. | Rzeżnikowski Piotr | Jeleniec |
130. | Przybył Andrzej | Żygląd |
131. | Pudlewska Marianna | Firlus |
132. | Pyra Hanna | Kornatowo |
133. | Radomska Żaneta | Nowy Dwór Kr. |
134. | Radomski Marek | Dubielno |
135. | Rakowski Jerzy | Folgowo |
136. | Sikora Rafał | Żygląd |
137. | Rębacz Stanisław | Jeleniec |
138. | Rębacz Zbigniew | Jeleniec |
139. | Rosłanowski Kazimierz | Jeleniec |
140. | Roszczypała Daniel | Dubielno |
141. | Rozwadowski Ireneusz | Papowo Biskupie |
142. | Rudnicki Jerzy | Jeleniec |
143. | Rutkowski Paweł | Dubielno |
144. | Smolińska Mariola | Żygląd |
145. | Ryglewski Jacek | Jeleniec |
146. | Ryś Gabriel | Folgowo |
147. | Rzeźnikowski Stanisław | Jeleniec |
148. | Sadowski Dariusz | Papowo Biskupie |
149. | Sadowski Krzysztof | Papowo Biskupie |
150. | Sadowski Mirosław | Papowo Biskupie |
151. | Saja Rafał | Jeleniec |
152. | Sulima Wiesław | Papowo Biskupie |
153. | Sikora Radosław | Żygląd |
154. | Sikorski Piotr | Dubielno |
155. | Sikut Artur | Papowo Biskupie |
156. | Skrzeszewski Bogdan | Skąpe |
157. | Słomiński Mateusz | Kucborek |
158. | Sobieralska Henryka | Jeleniec |
159. | Sosiński Zbigniew | Parowa Falęcka |
160. | Sroka Jerzy | Papowo Biskupie |
161. | Starszak Tomasz | Żygląd |
162. | Stępień Andrzej | Folgowo |
163. | Stępień Karol | Folgowo |
164. | Stępień Krzysztof | Niemczyk |
165. | Stępień Władysław | Papowo Biskupie |
166. | Stodulska Wacława | Jeleniec |
167. | Szachta Adam | Żygląd |
168. | Szałach Piotr | Zegartowice |
169. | Szałach Tomasz | Zegartowice |
170. | Szpankiewicz Grzegorz | Papowo Biskupie |
171. | Szpankiewicz Tadeusz | Papowo Biskupie |
172. | Szulz Adrian | Nowy Dwór Kr. |
173. | Szulz Roman | Nowy Dwór Kr. |
174. | Ścibior Izabela | Chełmża |
175 | Śliwka Grzegorz | Firlus |
176. | Świąder Teresa | Niemczyk |
177. | Świątek Kazimierz | Papowo Biskupie |
178. | Świątek Przemysław | Papowo Biskupie |
179. | Talarek Zbigniew | Falęcin |
180. | Tarnowski Sylwester | Firlus |
181. | Trela Bogdan | Jeleniec |
182. | Trzpil Jarosław | Kornatowo |
183. | Turalski Leszek | Stolno |
184. | Urbaniak Marek | Papowo Biskupie |
185. | Urtnowski Miroslaw | Folgowo |
186. | Szufladowski Mariusz | Tytlewo |
187. | Wędzina Marek | Drzonówko |
188. | Wierzbowska Agnieszka | Dubielno |
189. | Wiśniewski Marcin | Kucborek |
190. | Wiśniewski Przemysław | Kucborek |
191. | Wiśniewski Tomasz | Kucborek |
192. | Waszak Tomasz | Dubielno |
193. | Wojdacz Wojciech | Dubielno |
194. | Wojtalik Ireneusz | Nowy Dwór Kr. |
195. | Woźniak Andrzej | Grzegorz |
196. | Wróblewski Zenon | Jeleniec |
197. | Zdziebłowski Dariusz | Papowo Biskupie |
198. | Zegart-Farms | Zegartowice |
199. | Zając Teresa | Tytlewo |
200. | Zielińska Barbara | Papowo Biskupie |
201. | Dziarnecki Krzysztof | Skąpe |
202. | Ziobrowska Halina | Papowo Biskupie |
203. | Ziobrowski Janusz | Papowo Biskupie |
204. | Ziółkowska Hanna | Bogusławki |
205. | Zieliński Stanisław | Nowy Dwór Król. |
206. | Żakowski Piotr | Papowo Biskupie |
207. | Żokowski Mirosław | Papowo Biskupie |