Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
26 lipca 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Gmina Okonek
64-965 Okonek, ul. Niepodległości 53
tel. (067) 266 90 03, fax (067) 266 99 76
e-mail: ratusz@okonek.pl, http: www.okonek.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 

Rada Miejska w Okonku - siedziba w Urzędzie Miejskim w Okonku,
tel. 067 2660932, e-mail radamiejska@okonek.pl

 

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W OKONKU

KADENCJA 2014 – 2018

Choroszewski Włodzimierz – Przewodniczący Rady Miejskiej

Berczyński Henryk – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

 

Berczyński Henryk
         henryk.berczynski.jpg 
Bobrzyński Sławomir
         slawomir.bobrzynski.jpg 
Choroszewski Włodzimierz         wlodzimierz.choroszewski.jpg 
Duszara Tomasz         tomasz.duszara.jpg 
Grzegorczyk Maria         maria.grzegorczyk.jpg 
Grzonka Jolanta         jolanta.grzonka.jpg 
Karaś Agnieszka         agnieszka.karas.jpg 
Kopkiewicz Konrad         konrad.kopkiewicz.jpg 
Korzeniowski Sebastian          sebastian.korzeniowski.jpg
Kroll Bernard         bernard.kroll.jpg 
Peczyńska Halina          halina.peczynska.jpg
Rutkowski Krzysztof         krzysztof.rutkowski.jpg 
Stopa Eugeniusz          eugeniusz.stopa.jpg
Uszak Czesława         czeslawa.uszak.jpg 
Węglowska Grażyna         grazyna.weglowska.jpg 

 

KOMISJA REWIZYJNA

Peczyńska HalinaPrzewodniczący Komisji

Kopkiewicz Konrad – Członek Komisji

Korzeniowski Sebastian – Członek Komisji

Kroll Bernard – Członek Komisji

Węglowska Grażyna – Członek Komisji

 

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU ORAZ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Karaś Agnieszka – Przewodniczący Komisji

Berczyński Henryk – Członek Komisji

Bobrzyński Sławomir – Członek Komisji

Choroszewski Włodzimierz – Członek Komisji

Duszara Tomasz – Członek Komisji

 

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY, SPORTU I SPRAW SOCJALNYCH

Kopkiewicz Konrad – Przewodniczący Komisji

Grzonka Jolanta – Członek Komisji

Peczyńska Halina – Członek Komisji

Rutkowski Krzysztof – Członek Komisji

Uszak Czesława – Członek Komisji

 

KOMISJA PORZĄDKU PUBLICZNEGO, GOSPODARKI GMINNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

Korzeniowski Sebastian – Przewodniczący Komisji

Grzegorczyk Maria – Członek Komisji

Kroll Bernard – Członek Komisji

Stopa Eugeniusz – Członek Komisji

Węglowska Grażyna – Członek Komisji

 
Data wytworzenia: 2014-12-02
Data udostępnienia: 2014-12-02
Ilość wyświetleń: 6517
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Maciej Naus
Zatwierdzone przez: Maciej Naus
Opublikowane przez: Maciej Naus

początek    <<    [ strona: 1 | z 1 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA