11.10.2018 r. Obwodowe Komisje Wyborcze ds. przeprowadzenia wyborów oraz ds. ustalenia wyników wyborów na pierwszym posiedzeniu ukonstytuowały się w następujących składach:
OKW nr 1 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Mieczysław LIBER - Przewodniczący
Krystyna JĘDRZEJOWSKA - Zastępca Przewodniczącego
Kazimiera Władysława HOŁY - Członek
Paweł Krzysztof KYC - Członek
Anna MIKOŁAJCZYK - Członek
Wiesława MAZUREK - Członek
Grażyna Teresa BĘBEN - Członek
Łukasz Mateusz ĆWIKŁA - Członek
Mieczysław Czesław RAUZA - Członek
OKW nr 1 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Józef CHUDY - Przewodniczący
Marian HOŁY - Zastępca Przewodniczącego
Wiesława Ewa STĘPIEŃ - Członek
Iwona Beata JĘDRZEJOWSKA - Członek
Marzena Joanna LEDWOŻYW - Członek
Monika KRUK - Członek
Marzena Joanna ŚLIWA - Członek
Marcin CIEJKA - Członek
Maria IWANICKA - Członek
OKW nr 2 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Kazimierz Józef LEWKOWICZ - Przewodniczący
Józef MAZUREK - Zastępca Przewodniczącego
Józefa ŚLIWA - Członek
Karolina HACIA - Członek
Wojciech Stanisław CICHOŃ - Członek
Beata STAROŃ - Członek
Michał Antoni MAJCHER - Członek
Paweł Piotr STAROŃ - Członek
Agnieszka WILKOS - Członek
OKW nr 2 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Ilona RODECKA - Przewodniczący
Joanna Maria KOTULSKA-WNUK - Zastępca Przewodniczącego
Justyna SOCHA - Członek
Aleksandra Maria HACIA - Członek
Halina BZDOŃ - Członek
Renata Teresa ISKRA - Członek
Anna KRUPCZAK - Członek
Agata Sabina GORĄCY - Członek
Tadeusz Ryszard NIENAJADŁO - Członek
OKW nr 3 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Marek Józef RAKSZAWSKI - Przewodniczący
Stanisław KOTULSKI - Zastępca Przewodniczącego
Roman IWANICKI - Członek
Marcin ABRAMEK - Członek
Marek SOCHA - Członek
Danuta Władysława WRAGA - Członek
Grzegorz BOREK - Członek
Joanna Katarzyna PĄCZKA - Członek
Marcin WOŹNY - Członek
OKW nr 3 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Krystyna ABRAMEK - Przewodniczący
Janina RAKSZAWSKA - Zastępca Przewodniczącego
Mariusz WOŹNY - Członek
Sebastian Jacek WILKOS - Członek
Dominik Stanisław SZCZAP - Członek
Agnieszka Aleksandra PLESKACZ - Członek
Marcin CZERNIECKI - Członek
Katarzyna FUSIARZ - Członek
Agnieszka STUDENT - Członek
Antoni Adam ABRAMEK - Członek
OKW nr 4 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Adam Jan ZACHARYASZ - Przewodniczący
Kamil Wiktor BEŃKO - Zastępca Przewodniczącego
Monika Maria GORĄCA - Członek
Wanda KOZA - Członek
Marzena Anna KARAŚ - Członek
Dawid Józef KRASNY - Członek
Małgorzata KOWAL - Członek
Joanna STAROŃ - Członek
Alina DAROCHA - Członek
OKW nr 4 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Klaudia Barbara WNUK - Przewodniczący
Stanisława Małgorzata CZAPLA - Zastępca Przewodniczącego
Józef Franciszek MARCZAK - Członek
Andrzej Franciszek STUDENT - Członek
Małgorzata Joanna ŁAZAROWICZ - Członek
Edward Józef SKOWRONEK - Członek
Marta Barbara OCHAB - Członek
Jacek Jerzy BEŃKO - Członek
Paulina KRÓL - Członek
OKW nr 5 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Katarzyna KOTULSKA - Przewodniczący
Paweł STANKIEWICZ - Zastępca Przewodniczącego
Irena Józefa PAWELEC - Członek
Krystian STAROŃ - Członek
Alina Maria BANACH - Członek
Krystyna DERYŁO - Członek
Rafał Jacek DUDEK - Członek
Urszula PODOBIŃSKA - Członek
Wiesława Renata KORZENIEC - Członek
OKW nr 5 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Teresa SARZYŃSKA - Przewodniczący
Stanisława Katarzyna CHOMA - Zastępca Przewodniczącego
Patryk Jacek PARYNIAK - Członek
Ewa BUDZYŃSKA - Członek
Tomasz Łukasz BAJ - Członek
Monika Jolanta SZABAT-ĆWIKŁA - Członek
Maria BUDZYŃSKA - Członek
Karol DERYŁO - Członek
Gabriela Anna PIETRYCHA - Członek
OKW nr 6 ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
Edyta KYC - Przewodniczący
Piotr Jan MASEŁEK - Zastępca Przewodniczącego
Anna GOCH - Członek
Paulina Alicja RUSINEK - Członek
Beata KARAŚ - Członek
Kamil SZCZAP - Członek
Sylwia Małgorzata BRZYSKA - Członek
Zofia Aniela KARCZMARCZYK - Członek
Agata PRZESZŁO - Członek
OKW nr 6 ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
Agnieszka Barbara SZCZAP - Przewodniczący
Monika Maria HOROSZKO - Zastępca Przewodniczącego
Jadwiga BŁOŃSKA - Członek
Beata Urszula BRZYSKA - Członek
Lucyna Anna PIETRYCHA - Członek
Justyna Anna SERAFIN - Członek
Rafał Jan ANTOSZ - Członek
Anna PERYGA - Członek
Anna BUNIOWSKA - Członek