Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
piątek, 18 sierpnia 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Urząd Gminy Kłodawa
66-415 Kłodawa, ul. Gorzowska 40
tel. (95) 7216660, fax (95) 7216690
e-mail: sekretariat@klodawa.pl, http: www.klodawa.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
herb
Urząd Gminy Kłodawa
66-415 Kłodawa, ul. Gorzowska 40
województwo: lubuskie, powiat: gorzowski
tel. (95) 7216660, fax (95) 7216690
e-mail: sekretariat@klodawa.pl, http: www.klodawa.pl
NIP: 599-10-11-288, Regon: 000542066

 

Redakcja

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
Mazur Jacek, administrator BIP,
tel.
fax
e-mail: jmazur@klodawa.pl
 
Antczak Monika, ,
tel.
fax
e-mail: mantczak@kldawa.pl
 
Brysik Marta, Biuro Obsługi Interesanta,
tel. 95 7216 680
fax
e-mail: bok@klodawa.pl
 
Chudziak Agnieszka, Skarbnik, Księgowość
tel.
fax
e-mail:
 
Grzegolec Beata, RPI, RPI
tel.
fax
e-mail: bgrzegolec@klodawa.pl
 
Jędraszczyk Marek, Stanowisko ds. ochrony środowiska, RPI
tel. 96 7216 661
fax 95 7216 660
e-mail: mjedraszczyk@klodawa.pl
 
Jesis Jerzy, Kierownik referatu, RPI
tel. 95 7216 665
fax 95 7216 660
e-mail: jjesis@klodawa.pl
 
Kłosowska Kamila, ds. Obsługi Rady Gminy,
tel. 95 7216-668
fax
e-mail: kklosowska@klodawa.pl
 
Kołodziejczak Bartosz, , RPI
tel.
fax
e-mail:
 
Kwiatkowski Andrzej, Kierownik referatu,
tel.
fax
e-mail:
 
Mikołajczuk Sylwia, ,
tel.
fax
e-mail:
 
Niciejewska Karolina, Z-ca Kierownika Referatu. Stanowisko ds.drogownictwa, oświetlenia drogowego i przewozów osobowych,
tel. 95 7216-669
fax
e-mail: kniciejewska@klodawa.pl
 
Pawlak Marta, RDK,
tel.
fax
e-mail: mpawlak@klodawa.pl
 
Piasecka Izabela, ds. Księgowości Budżetowej,
tel. 95 7216-674
fax
e-mail: ipiasecka@klodawa.pl
 
Popowska Bożena, Kierownik Referatu Społeczno-Organizacyjnego,
tel. 095 7216 673
fax 095 7216 660
e-mail: bpopowska@klodawa.pl
 
Szabowicz Iwona, Planowania Przestrzennego i zagospodarowania terenu,
tel. 095 7216676
fax 095 7216 660
e-mail: iszabowicz@klodawa.pl
 
Więckowska Marta, ,
tel.
fax
e-mail:
 
Zapytowski Grzegorz, Z-ca Kierownika Referatu Panowania Przestrzennego i Inwestycji. Stanowisko ds. inwestycji komunalnych,
tel. 95 7216 670
fax 95 7216 660
e-mail: gzapytowski@klodawa.pl
 
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA