Uchwała Nr 5/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gardei
z dnia 27 października 2014 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Gardeja dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U Nr 21, poz. 112, z późn. zm. 1)) zarządza się, co następuje:
§1. W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Rady Gminy Gardeja, Rady Powiatu Kwidzyn oraz Sejmiku Województwa Pomorskiego oraz wyborów Wójta Gminy Gardeja zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. powołuje się w gminie Gardeja obwodowe komisje wyborcze w składach określonych w załączniku do niniejszej uchwały.
§2.Uchwała wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega podaniu do publicznej wiadomości przez umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.
Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej w Gardei
Stanisław Dubas
Załącznik do uchwały Nr 5/2014
Gminnej Komisji Wyborczej w Gardei
z dnia 27 października 2014 r.
SKŁAD
obwodowych komisji wyborczych w gminie Gardeja
Lp. | Nazwisko i imię (imiona) | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 1 w Gardei | |||
1 | Sobianek Anita Dorota | Gardeja | KWW GPS "NASZA GMINA" |
2 | Czarnecki Wojciech | Rozajny | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Janina Kruszczyńska | Gardeja | KWW OPS |
4 | Fałkowski Tadeusz | Gardeja | KW Platforma Obywatelska RP |
5 | Żurawska Anna Monika | Kalmuzy | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
6 | Frąś Karol Mateusz | Cygany | KW Prawo i Sprawiedliwość |
7 | Wróbel Regina | Gardeja | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
8 | Skrajda Wojciech | Gardeja | KWW Gmina dla Mieszkańców |
9 | Mazurek Sylwia | Jamy | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 2 w Czarnem Dolnem | |||
1 | Więczkowska Bożena Elżbieta | Pawłowo | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Chudek Krzysztof Józef | Gardeja | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Reowicz Elżbieta Henryka | Czarne Dolne | KW Platforma Obywatelska RP |
4 | Topolewski Marcin | Czarne Dolne | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
5 | Brzóskiewicz Karol | Krzykosy | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6 | Płaczek Piotr | Pawłowo | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
7 | Kamiński Mateusz | Czarne Dolne | KWW Gmina dla Mieszkańców |
8 | Matysiak Dariusz Andrzej | Gardeja | KWW Ruch Narodowy |
9 | Zalech Renata | Gardeja | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 3 w Wandowie | |||
1 | Krajewska Karolina Katarzyna | Klasztorek | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Fiszer - Cerska Anna Barbara | Cygany | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Kwiatkowska Justyna Barbara | Cygany | KW Platforma Obywatelska RP |
4 | Rozwadowska Paulina | Cygany | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
5 | Rogala Joanna | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6 | Murawska Regina | Rozajny | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
7 | Janik Renata | Jaromierz | KWW Gmina dla Mieszkańców |
8 | Kwiatkowska – Kaniecka Andżelika | Krzykosy | KWW Społeczna Inicjatywa |
9 | Duszyńska Halina | Czarne Dolne | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 4 w Trumiejach | |||
1 | Milewska Anna Marlena | Rozajny Małe | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Aniołkowski Tadeusz | Gardeja | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Reowicz Anna Wioletta | Gardeja | KWW OPS |
4 | Ginter Katarzyna | Gardeja | KW Platforma Obywatelska RP |
5 | Wejchert Klaudia | Krzykosy | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
6 | Gutkowska Kamila | Czarne Małe | KW Prawo i Sprawiedliwość |
7 | Laskowska Hanna | Klecewo | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
8 | Laubenstein Bożena | Wracławek | KWW Gmina dla Mieszkańców |
9 | Skrobisz Elżbieta | Gardeja | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 5 w Morawach | |||
1 | Organiak Tomasz | Nowa Wioska | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Chejnowski Krzysztof | Czachówek | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Sinkiewicz Tomasz Wojciech | Wandowo | KWW OPS |
4 | Simiński Daniel Kamil | Rozajny | KW Platforma Obywatelska RP |
5 | Karwowski Kacper Dawid | Nowa Wioska | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
6 | Najdowska Wioletta | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
7 | Winnicka Marianna | Morawy | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
8 | Talik Lucyna Katarzyna | Nowa Wioska | KWW Gmina dla Mieszkańców |
9 | Gularowska Beata | Kwidzyn | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 6 w Otłowcu | |||
1 | Beczek Halina | Nowa Wioska | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Karwacka Mariola | Gardeja | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Winiarz Joanna | Cygany | KW Platforma Obywatelska RP |
4 | Mehlberg Ola | Cygany | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
5 | Sobianek Emil Sebastian | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
6 | Pieczkowska Ewa | Otoczyn | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
7 | Bielaszewska Maria Anna | Gardeja | KWW Gmina dla Mieszkańców |
8 | Cisło Żaneta | Bądki | KWW Społeczna Inicjatywa |
9 | Zaremba Małgorzata | Kwidzyn | Wójta Gminy Gardeja |
Obwodowa Komisja Wyborcza w obwodzie głosowania Nr 7 w Cyganach | |||
1 | Kruszyńska Janina Zenobia | Rozajny | Komitet Wyborczy PSL |
2 | Nawrocka Marta Krystyna | Cygany | KKW SLD Lewica Razem |
3 | Grzenkowicz Katarzyna Anna | Gardeja | KWW OPS |
4 | Reowicz Mariusz | Gardeja | KW Platforma Obywatelska RP |
5 | Rozwadowska Anita | Cygany | KWW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke |
6 | Janik Bernadetta Maria | Czarne Dolne | KW Prawo i Sprawiedliwość |
7 | Radomski Stanisław | Cygany | KWW Nasza Gmina - Wspólny Dom |
8 | Matysiak Emilia | Gardeja | KWW Ruch Narodowy |
9 | Kamińska Małgorzata | Cygany | Wójta Gminy Gardeja |