UCHWAŁA Nr 3/2010
Gminnej Komisji Wyborczej w Dubiecku
z dnia 4 listopada 2010 r.
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów w dniu 21 listopada 2010 r.
Działając na podstawie art.18 ust.1,1a,2 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw / Dz. U z 2010 r. Nr 176, poz.1190/ w związku z § 2 pkt.1,3,4,5 i § 9 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 4 września 2006 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m. st. Warszawy i rad dzielnic m.st. Warszawy / M.P. Nr 61, poz.641 z późn. zm./ Gminna Komisja Wyborca w Dubiecku
uchwała , co następuje:
§ 1
W wyniku przeprowadzonego losowania w dniu 2 listopada 2010 r. powołuje się składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów w dniu 21 listopada 2010 r. jak 10 załączników do niniejszej uchwały.
§ 2
Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Dubiecko, który ogłosi jej treść w siedzibie Urzędu Gminy, siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych w terenie, Biuletynie Informacji Publicznej oraz przekaże jej treść do Krajowego Biurwa Wyborczego Delegatura w Przemyślu.
Wójt zorganizuje też pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczy w Gminie Dubiecko.
§ 3
Uchwala wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodnicząca
Gminnej Komisji Wyborczej
Barbara Jamrozik
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Tadeusz Bacza | Bachórzec | |
2 | Marcin Kisała | Nienadowa | |
3 | Zenon Grzegorzak | Bachórzec | |
4 | Alicja Śliwińska | Drohobyczka | |
5 | Agata Stebnicka – Szmul | Bachórzec | |
6 | Marta Gnieciak | Nienadowa | |
7 | Renata Jakubiec | Przedmieście Dubieckie | |
8 | Małgorzata Kamińska | Wybrzeże | |
9 | Maria Benedyk | Bachórzec |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Paweł Czyżowski | Nienadowa | |
2 | Ewa Szybiak | Drohobyczka | |
3 | Katarzyna Sowa | Nienadowa | |
4 | Agnieszka Kocaj | Przedmieście Dubieckie | |
5 | Damian Binko | Nienadowa | |
6 | Natalia Sienko | Nienadowa | |
7 | Dorota Sowula | Przedmieście Dubieckie | |
8 | Romana Szybiak | Drohobyczka | |
9 | Agnieszka Kucaj | Nienadowa |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Anna Mierzwa | Przedmieście Dubieckie | |
2 | Urszula Undziakiewicz | Bachózrec | |
3 | Katarzyna Nowak | Przedmieście Dubieckie | |
4 | Janina Plecień | Dubiecko | |
5 | Iwona Miśniakiewicz | Dubiecko | |
6 | Małgorzata Dudziak | Śliwnica | |
7 | Adam Serwin | Wybrzeże | |
8 | Małgorzata Bembenek | Nienadowa | |
9 | Anna Pypeć | Radymno |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Aleksander Pich | Hucisko Nienadowskie | |
2 | Marta Grzech | Nienadowa | |
3 | Agata Dubie | Kosztowa | |
4 | Ewa Lis | Nienadowa | |
5 | Grażyna Kmiotek | Przedmieście Dubieckie | |
6 | Teresa Czyżowska | Nienadowa | |
7 | Renata Norek | Nienadowa | |
8 | Zenon Grzech | Nienadowa | |
9 | Ewa Filip | Borek Nowy |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Łukasz Sowa | Nienadowa | |
2 | Arkadiusz Żurawski | Przedmieście Dubieckie | |
3 | Tadeusz Kopacki | Sielnica | |
4 | Marcin Dudziak | Drohobyczka | |
5 | Sylwia Grzegorzak | Przedmieście Dubieckie | |
6 | Arkadiusz Atak | Dubiecko | |
7 | Magdalena Kurzeja | Dubiecko | |
8 | Krzysztof Nawalany | Łączki | |
9 | Krzysztof Atak | Dubiecko |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Stanisław Król | Dubiecko | |
2 | Urszula Mazur | Nienadowa | |
3 | Agnieszka Skórska | Nienadowa | |
4 | Renata Baran | Nienadowa | |
5 | Grzegorz Czyżowski | Nienadowa | |
6 | Stanislaw Szałyga | Tarnawka | |
7 | Stanisław Kucab | Piątkowa | |
8 | Małgorzata Rogóż | Przedmieście Dubieckie | |
9 | Jerzy Głowacz | Dubiecko |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Irena Kurpeta | Kosztowa | |
2 | Mateusz Sienko | Nienadowa | |
3 | Stanisław Oważany | Przedmieście Dubieckie | |
4 | Krystyna Maszczak | Przedmieście Dubieckie | |
5 | Anastazja Nowak | Kosztowa | |
6 | Barbara Karaś | Przedmieście Dubieckie | |
7 | Andrzej Kurasz | Drohobyczka | |
8 | Michał Świerk | Hucisko Nienadowskie | |
9 | Witold Bubenko | Dubiecko |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Elżbieta Kazienko | Hucisko Nienadowskie | |
2 | Arkadiusz Smoliński | Przedmieście Dubieckie | |
3 | Marta Cwian | Nienadowa | |
4 | Damian Pająk | Przedmieście Dubieckie | |
5 | Krystyna Kisała | Nienadowa | |
6 | Krzysztof Szybiak | Przedmieście Dubieckie | |
7 | Beata Szybiak | Drohobyczka | |
8 | Maciej Mędraś | Nienadowa | |
9 | Celina Zioło | Drohobyczka |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Sylwia Bryś | Śliwnica | |
2 | Sylwia Głowacz | Dubiecko | |
3 | Zofia Dzimira | Przedmieście Dubieckie | |
4 | Małgorzata Płowa | Słonne | |
5 | Barbara Czyżowska | Nienadowa | |
6 | Narcin Norek | Dubiecko | |
7 | Maria Klepacka | Przedmieście Dubieckie | |
8 | Paweł Kazienko | Nienadowa | |
9 | Lucyna Sienko | Nienadowa |
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsca zamieszkania | Funkcja w komisji |
1 | Marta Żurawska | Śliwnica | |
2 | Natalia Opałka | Bachórzec | |
3 | Danuta Śliwińska | Śliwnica | |
4 | Tomasz Osiadły | Dubiecko | |
5 | Tadeusz Pelo | Śliwnica | |
6 | Kamil Pilch | Hucisko Nienadowskie | |
7 | Paweł Bury | Śliwnica | |
8 | Marta Bury | Śliwnica | |
9 | Anna Draganik | Średnia |