Zarządzenie Nr 13/2014
Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
w sprawie powołania składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 25 maja 2014 r.
Działając na podstawie art.182 § 1, § 2, § 4, § 5, § 6 i § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011 r., Nr 212, poz.112 z późn. zm.) w związku z § 6 pkt.6 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach utworzonych w kraju , w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. z 2011 r. Nr 30, poz.345) zarządzam, co następuje:
§ 1
Powołać składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Dubiecko do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 25 maja 2014 r. jak załączniki 1 do 10 do niniejszego zarządzenia.
§ 2
Zarządzenie podlega przekazaniu do Komisarza Wyborczego w Przemyślu, ogłoszeniu w BIP , na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Dubiecku i siedzibach obwodowych komisji na terenie gminy.
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
z up. Wójta
Adam Sura
Zastępca Wójta
Załącznik nr 1
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bachórcu
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Renata Wolszczak | Iskań 47 |
|
2. | Katarzyna Grzegorzak | Przedmieście Dubieckie 49 A |
|
3. | Anna Siwarska | Winne – Podbukowina 44 |
|
4. | Damian Pękalski | Nienadowa 418 |
|
5. | Zbigniew Czajkowski | Bachórzec 257 |
|
6. | Joanna Jureczko | Nienadowa 500 F |
|
7. | Jarosław Atak | Dubiecko, ul. Wałowa 23 A |
|
8. | Teresa Sura | Bachórzec 133 A |
|
9. | Maria Benedyk | Bachórzec 80 |
|
Załącznik nr 2
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Drohobyczce
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Monika Krzysztofik | Iskań 53 A |
|
2. | Sylwia Grzegorzak | Przedmieście Dubieckie 49 A |
|
3. | Arkadiusz Smoliński | Przedmieście Dubieckie 175 |
|
4. | Krystyna Osypanko | Przedmieście Dubieckie 265 |
|
5. | Tadeusz Niemczewski | Drohobyczka 395 |
|
6. | Beata Żurawska | Drohobyczka 29 A |
|
7. | Ewa Bembenek | Nienadowa 130 |
|
8. | Marta Cielecka | Hucisko Nienadowskie 7 |
|
9. | Agnieszka Kucaj | Drohobyczka 207 |
|
Załącznik nr 3
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Dubiecku
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Leokadia Chruszcz | Iskań 61 |
|
2. | Kamila Grzegorzak | Przedmieście Dubieckie 49 A |
|
3. | Izabela Antosiak | Dubiecko, ul. Przemyska 11 |
|
4. | Konrad Zaleski | Nienadowa 545 |
|
5. | Ewa Skubisz | Dubiecko, ul. Zamkowa 5 |
|
6. | Teresa Czyżowska | Nienadowa 529 |
|
7. | Aneta Sieńko | Dubiecko, ul. Wałowa 25 |
|
8. | Anna Grzegorzak | Dubiecko, ul. Śliwnicka 22 A |
|
9. | Krzysztof Atak | Dubiecko, ul. Wałowa 23 A |
|
Załącznik nr 4
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Nienadowej
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Renata Babiś | Iskań 67 |
|
2. | Sabina Bembenek | Nienadowa 284 |
|
3. | Anna Czyżowska | Nienadowa 529 |
|
4. | Grażyna Gergont | Nienadowa 576 |
|
5. | Marta Cwian | Nienadowa 550 |
|
6. | Danuta Waśko | Nienadowa 555 E/7 |
|
7. | Lucyna Sieńko | Nienadowa 560 |
|
8. | Ryszard Fik | Hucisko Nienadowskie 50 |
|
9. | Anna Karpińska | Dubiecko, ul. Krasickiego 16 |
|
Załącznik nr 5
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Sielnicy
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Maria Król | Iskań 7 |
|
2. | Paulina Sowa | Nienadowa 273 |
|
3. | Dariusz Beściak | Dubiecko, ul. Przemyska 56 |
|
4. | Mateusz Undziakiewicz | Bachórzec 218 A |
|
5. | Aneta Głowacz | Nienadowa 422 |
|
6. | Józef Szybiak | Iskań 62 |
|
7. | Józef Kurasz | Dubiecko, ul. Wałowa 25 |
|
8. | Adam mazur | Bachórzec 54 A |
|
9. | Janusz Fostacz | Bachórzec 258 |
|
Załącznik nr 6
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Tarnawce
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Krystyna Hajnold | Iskań 41 |
|
2. | Katarzyna Sabot | Tarnawka 35 |
|
3. | Lidia Grzegorzak | Dubiecko, ul. Śliwnicka 29 A |
|
4. | Stanisław Kucab | Piątkowa 26 |
|
5. | Barbara Szałyga | Iskań 22 |
|
6. | Mariola Skarbińska – Wandas | Iskań 22 |
|
7. | Mateusz Sieńko | Nienadowa 460 |
|
8. | Dominika Pękalska | Nienadowa 418 |
|
9. | Ewa Lis | Nienadowa 370 A |
|
Załącznik nr 7
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Kosztowej
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Józefa Galanty | Iskań 42 |
|
2. | Magdalena Kaczmarz | Tarnawka 35 |
|
3. | Adam Kaczmarz | Nienadowa 195 |
|
4. | Romana Pękalska | Nienadowa 418 |
|
5. | Krzysztof Goleniowski | Nienadowa 76 |
|
6. | Witold Bubenko | Dubiecko, ul. Śliwnicka 31 |
|
7. | Dorota Brożyna | Piątkowa 12 |
|
8. | Piotr Wywrót | Hucisko Nienadowskie 102 |
|
9. | Ewa Filip | Nowy Borek 174 A |
|
Załącznik nr 8
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Hucisku Nienadowskim
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Piotr Bembenek | Nienadowa 284 |
|
2. | Edyta Kaczmarz | Nienadowa 195 |
|
3. | Justyna Kazienko | Hucisko Nienadowskie 115 |
|
4. | Natalia Sieńko | Nienadowa 560 |
|
5. | Teofila Binko | Nienadowa 395 |
|
6. | Zbigniew Bosak | Nienadowa 426 |
|
7. | Iwona Pilch | Nienadowa 34 |
|
8. | Artur Wywrót | Hucisko Nienadowskie 102 |
|
9. | Paulina Sieradz | Przedmieście Dubieckie 114 A |
|
Załącznik nr 9
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Przedmieściu Dubieckim
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Ewelina Radoń | Iskań 20 |
|
2. | Patryk Grzegorzak | Przedmieście Dubieckie 49 A |
|
3. | Marek Olejczyk | Przedmieście Dubieckie 176 |
|
4. | Natalia Bembenek | Nienadowa 555 E/14 |
|
5. | Jarosław Tomaszewski | Piątkowa 9 |
|
6. | Zyta Kurasz | Wybrzeże 51 |
|
7. | Adam Turczyk | Winne – Podbukowina 26 |
|
8. | Paweł Potoczny | Przedmieście Dubieckie 168 A |
|
9. | Wojciech Smoliński | Przedmieście Dubieckie 266 |
|
Załącznik nr 10
do zarządzenia Nr 13/2014 Wójta Gminy Dubiecko
z dnia 5 maja 2014 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Śliwnicy.
L.p. | Imię i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Funkcja w komisji |
1. | Elżbieta Radoń | Iskań 20 |
|
2. | Karolina Bury | Śliwnica 80 |
|
3. | Justyna Sura | Śliwnica 223 |
|
4. | Marcin Norek | Dubiecko ul. Krasickiego 11 |
|
5. | Zygmunt Szczygieł | Śliwnica 116 |
|
6. | Czesław Guja | Śliwnica 55 |
|
7. | Krystian Bukowiński | Winne – Podbukowina 21 |
|
8. | Michał Łysik | Hucisko Nienadowskie 10 |
|
9. | Jerzy Głowacz | Przedmieście Dubieckie 124 A |
|
z up. Wójta
Adam Sura
Zastępca Wójta