Dubiecko, dnia 31 maja 2017 r.
Urząd Gminy Dubiecko podaje zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U.2016.1870 t.j.) wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej
(pomoc de minimis, rozłożenia na raty, umorzenia, zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego)
Lp. | Nazwisko i imię |
1 | Wioletta Kosior Salon Fryzjerski „VIOLA” |
2 | Serdeczny Lesław |
3 | Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego |
4 | Nowak Kazimierz |
5 | Siry Henryk |
6 | Lis Małgorzata |
7 | Telega Kazimierz |
8 | Wajda Cecylia |
9 | Bacza Marek |
10 | Banaś Kazimiera |
11 | Brożyna Barbara |
12 | Bukowinski Henryk |
13 | Bury Zdzisław |
14 | Cielecka-Świrk Marta |
15 | Czarnik Genowefa |
16 | Czeglarek Herbert |
17 | Daraż Marian |
18 | Dudziak Józefa |
19 | Haliżak Małgorzata |
20 | Hendzel Zdzisław |
21 | Hubal Eugeniusz |
22 | Jamrozik Józefa |
23 | Jarema Stanisława |
24 | Jureczko Krzysztof |
25 | Kapuściński Anatol |
26 | Kazienko Edward |
27 | Kędra Czesław |
28 | Kolano Genowefa |
29 | Kotlarczyk Aniela |
30 | Kozieradzki Wiesław |
31 | Kulon Hieronim |
32 | Kulon Leonard |
33 | Kwasiżur Bolesław |
34 | Majstrowicz Teresa |
35 | Martowicz Alina |
36 | Motyl Janina |
37 | Norek Augustyn |
38 | Norek Kazimiera |
39 | Nowak Katarzyna |
40 | Opałka Janusz |
41 | Pilch Maria |
42 | Potoczny Jan |
43 | Rozmus Andrzej |
44 | Serwin Filip |
45 | Stasik Dorota |
46 | Sura Stanisław |
47 | Szybiak Czesława |
48 | Szybiak Emilia |
49 | Szybiak Marianna |
50 | Świrk Maria |
51 | Telega Anna |
52 | Telega Henryk |
53 | Wojdyło Marian |
54 | Zaleska Helena |
55 | Zawadzka Józefa |
56 | Babiś Renata |
57 | Bachaj Jacek |
58 | Bacza Halina |
59 | Bacza Marek |
60 | Bacza Wiesław |
61 | Bacza Wojciech |
62 | Bal Tomasz |
63 | Banaś Beata |
64 | Banaś Józef |
65 | Bandyk Stanisław |
66 | Baran Bogdan |
67 | Baran Dariusz |
68 | Baran Krzysztof |
69 | Baran Maria |
70 | Bednarska-Buczek Violetta |
71 | Bembenek Józef |
72 | Benedyk Maria |
73 | Bielański Bogusław |
74 | Bielec Jan |
75 | Bielec Leszek |
76 | Binko Adam |
77 | Binko Alicja |
78 | Binko Krzysztof |
79 | Binko Marianna |
80 | Binko Tomasz |
81 | Blecharczyk Marek |
82 | Blecharczyk Zbigniew |
83 | Błahut Filip |
84 | Błahut Waldemar |
85 | Błoński Józef |
86 | Bobola Grzegorz |
87 | Boczar Daniel |
88 | Brodziński Zbigniew |
89 | Brożek Małgorzata |
90 | Brożek Mieczysław |
91 | Brożyna Barbara |
92 | Brożyna Bogusław |
93 | Brożyna Jerzy |
94 | Brożyna Joanna |
95 | Brożyna Leszek |
96 | Brożyna Stefan |
97 | Bryś Maria |
98 | Brzozowski Mariusz |
99 | Bubenko Elżbieta |
100 | Bubenko Ewelina |
101 | Bubenko Witold |
102 | Buczek Jan |
103 | Buczniak Emil |
104 | Buczniak Teresa |
105 | Bukowiński Marek |
106 | Bulanda Stanisław |
107 | Bury Bogusław |
108 | Bury Jerzy |
109 | Cempura Jakub |
110 | Chachura Bogdan |
111 | Chachura Marek |
112 | Chachura Robert |
113 | Chmiel Ryszard |
114 | Chromik Kazimierz |
115 | Chruszcz Agata |
116 | Chruszcz Ryszard |
117 | Chruścicka Danuta |
118 | Chruścicka Marta |
119 | Chruścicki Andrzej |
120 | Chruścicki Janusz |
121 | Chruścicki Kazimierz |
122 | Chruścicki Tadeusz |
123 | Cichy Bogdan |
124 | Cielecki Andrzej |
125 | Cielecki Augustyn |
126 | Cielecki Fryderyk |
127 | Cielecki Jan |
128 | Cielecki Jan |
129 | Cielecki Piotr |
130 | Ciołek Jan |
131 | Ciurkiewicz Marta |
132 | Ciurkiewicz Piotr |
133 | Czajkowski Krzysztof |
134 | Czajkowski Zbigniew |
135 | Czajkowski Zenon |
136 | Czarnota Renata |
137 | Czuba Jerzy |
138 | Czuba Paweł |
139 | Dańczak Jan |
140 | Daraż Danuta |
141 | Daraż Henryk |
142 | Daraż Janusz |
143 | Daraż Jola |
144 | Daraż Piotr |
145 | Daraż Wojciech |
146 | Domin Marian |
147 | Drozdowicz Lucyna |
148 | Dubis Teresa |
149 | Dudek Franciszka |
150 | Dudycz Iwona |
151 | Dudycz Janusz |
152 | Dudycz Jerzy |
153 | Dudycz Krzysztof |
154 | Dudycz Marian |
155 | Dudziak Anna |
156 | Dudziak Bolesław |
157 | Dudziak Bronisław |
158 | Dudziak Małgorzata |
159 | Dziaczyńska Danuta |
160 | Dzimira Michał |
161 | Ferenc Andrzej |
162 | Ferenc Piotr |
163 | Flader Robert |
164 | Flader Wiesław |
165 | Foryś Adam |
166 | Foryś Krzysztof |
167 | Fostacz Krystyna |
168 | Frańczak Kazimierz |
169 | Frańczak Krystyna |
170 | Frańczak Marek |
171 | Frańczak Mariusz |
172 | Frańczak Ryszard |
173 | Frańczak Wojciech |
174 | Fudali Andrzej |
175 | Fudali Mirosław |
176 | Furman Joanna |
177 | Galej Adam |
178 | Galej Beata |
179 | Galej Grzegorz |
180 | Galej Krzysztof |
181 | Galej Piotr |
182 | Galej Rafał |
183 | Galej Wojciech |
184 | Gałka Ryszard |
185 | Gibała Mariusz |
186 | Głowacz Genowefa |
187 | Głowacz Jerzy |
188 | Głowacz Stanisława |
189 | Głowacz Władysław |
190 | Goleniowski Bogusław |
191 | Goleniowski Krzysztof |
192 | Gonet Leokadia |
193 | Góralewicz Kazimierz |
194 | Góralewicz Piotr |
195 | Góralewicz Stanisław |
196 | Grab Renata |
197 | Grochowski Bogusław |
198 | Grochowski Piotr |
199 | Grządziel Edward |
200 | Grzech Jan |
| Grzech Krystyna |
| Grzech Piotr |
| Grzegorzak Bartłomiej |
| Grzegorzak Jan |
| Grzegorzak Krzysztof |
| Grzegorzak Maria |
Grzegorzak Robert | |
| Grzegorzak Witold |
Grzegorzak Zygmunt | |
| Gwizdała Wiesław |
| Hadała Grzegorz |
| Hadam Dariusz |
| Haliniak Helena |
| Haliżak Bogusław |
Haliżak Grażyna | |
| Haliżak Krzysztof |
| Haliżak Stanisław |
| Hap Aleksander |
| Hembel Jan |
| Hendzel Barbara |
| Hendzel Zdzisław |
| Hickiewicz Zbigniew |
| Hubal Eugeniusz |
| Hubkiewicz Elżbieta |
| Hurniak Zbigniew |
| Inglot Małgorzata |
| Jambora Stanisław |
Janowska Alicja | |
| Janowski Józef |
| Janowski Mirosław |
Janowski Stanisław | |
| Jasińska Maria |
Jasiński Eugeniusz | |
| Jastrząbek Arkadiusz |
Jęczalik Iwona | |
| Jodłowski Tadeusz |
| Jureczko Krzysztof |
Jureczko Teresa | |
| Kamińska Grażyna |
| Kamińska Małgorzata |
Kamińska Teresa | |
| Kamiński Jacek |
| Kamiński Janusz |
Kamiński Mariusz | |
| Kamiński Zygmunt |
| Kapuściński Mieczysław |
Karaś Agata | |
| Karaś Krzysztof |
| Karaś Roman |
| Karaś Wiesław |
| Karpiński Paweł |
| Kaszycka Zofia |
Kazienko Elżbieta | |
| Kazienko-Sekuła Anna |
| Kędzierska Halina |
| Kędzierski Andrzej |
Kiełbasa Elżbieta | |
| Kijanka Jerzy |
| Kijanka Katarzyna |
| Kijanka Piotr |
Kilon Krzysztof | |
| Klepacki Adam |
| Klim Agnieszka |
| Kmiotek Franciszek |
| Kmiotek Jan |
Kocaj Grzegorz | |
| Kocaj Mariusz |
| Kocyła Jan |
Kocyła Jan | |
| Kocyła Mateusz |
| Kocyła Piotr |
| Kocyła Zbigniew |
Kocyło Kazimierz | |
| Koczenasz Mateusz |
| Koczenasz Zbigniew |
Kołcz Janusz | |
| Kołcz Kazimierz |
| Kołodziej Dariusz |
Kopacki Franciszek | |
| Kopacki Grzegorz |
| Kopacki Marek |
Kopacki Piotr | |
| Kopacki Piotr |
Kopacki Piotr | |
| Kopacki Zbigniew |
Korytko Zbigniew | |
| Kozieradzki Andrzej |
Krain Beata | |
Krawiec Barbara | |
Król Andrzej | |
Król Ewa | |
Król Krystyna | |
Król Maria | |
Król Mirosław | |
Król Monika | |
Król Roman | |
Król Stanisław | |
Król Stanisław | |
Król Stanisław | |
Król Władysław | |
Krzywonos Grzegorz | |
Kucab Artur | |
Kucab Kazimierz | |
Kucab Lucyna | |
Kucab Maciej | |
Kucab Magdalena | |
Kucaj Bogusław | |
Kucaj Robert | |
Kucz Jan | |
Kucz Jan | |
Kurasz Bogdan | |
Kurasz Elżbieta | |
Kurasz Maria | |
Kurasz Rafał | |
Kurasz Zbigniew | |
Kurpyta Irena | |
Kwasiżur Antoni | |
Kwasiżur Czesław | |
Kwasiżur Janusz | |
Kwasiżur Mariusz | |
Kwasiżur Witold | |
Kwaśnicki Bronisław | |
Lech Józefa | |
Lichota Adam | |
Lichota Wiesław | |
Linda Marek | |
Lis Arkadiusz | |
Lis Maria | |
Lis Paweł | |
Lubecki Marian | |
Lubelski Mariusz | |
Łach Czesław | |
Łach Mieczysław | |
Łach Sylwester | |
Łach Władysław | |
Łach Zygmunt | |
Łysik Stanisław | |
Mach Małgorzata | |
Majewski Dawid | |
Majka Elżbieta | |
Makuch Czesław | |
Makuch Marian | |
Makuszak Krzysztof | |
Martowicz Florian | |
Martowicz Franciszek | |
Martowicz Roman | |
Martowicz Stanisław | |
Martowicz Tadeusz | |
Masztalerz Janusz | |
Mazur Helena | |
Mazur Leszek | |
Mazurek Tomasz | |
Mendyszewska Patrycja | |
Mendyszewski Józef | |
Mędzela Marek | |
Mędzela Robert | |
Miazga Adam | |
Michalik Adam | |
Michniowska Agnieszka | |
Michniowski Michał | |
Michniowski Tomasz | |
Mikołajczak Kazimiera | |
Młynarska Monika | |
Młynarski Stanisław | |
Młynarski Zygmunt | |
Młynarski Zygmunt | |
Mosur Krystyna | |
Mosur Stanisław | |
Mosur Stanisława | |
Nęczyńska Ewa | |
Nęczyńska Lidia | |
Niedźwiedź Jan | |
Niemczewski Marek | |
Niemiec Jan | |
Niemiec Ryszard | |
Norek Eugeniusz | |
Nowak Bolesław | |
Nowak Danuta | |
Nowak Janusz | |
Nowak Janusz | |
Nowak Janusz | |
Nowak Jerzy | |
Nowak Jerzy | |
Nowak Józef | |
Nowak Krystyna | |
Nowak Teresa | |
Nowak Wioletta | |
Nyrka Stanisław | |
Olejarski Zdzisław | |
Olejczyk Stanisław | |
Opałka Janusz | |
Opałka Marek | |
Opałka Wojciech | |
Oprzański Jerzy | |
Osiadły Wincenty | |
Osiadły Zygmunt | |
Ostafińska Anna | |
Owarzany Adam | |
Oważany Beata | |
Pantoła Robert | |
Parafia Rzymskokatol Św. Jana Kantego | |
Paszkowska-Łukacz Joanna | |
Pawlus Bogusław | |
Pawlus Janusz | |
Pawlus Marek | |
Pawlus Przemysław | |
Pawlus Tadeusz | |
Pękalski Antoni | |
Pękalski Ryszard | |
Piejko Zdzisław | |
Pieniążek Tadeusz | |
Pierzchała Wojciech | |
Pilch Andrzej | |
Pilch Jan | |
Pilch Katarzyna | |
Pinda Maciej | |
Pinkowicz Daniel | |
Pocałuj Marian | |
Podwyszyńska Maria | |
Pograniczna Joanna | |
Pograniczny Jerzy | |
Polaczek Mieczysław | |
Poliński Wiesław | |
Popiacka Katarzyna | |
Popowczak Bogusław | |
Popowczak Jan | |
Półchłopek Anna | |
Pracz Adam | |
Pracz Edward | |
Przybycień Jerzy | |
Pudysz Zdzisław | |
Pustelnik Edward | |
Pustelnik Piotr | |
Pyra Janusz | |
Pyż Henryk | |
Radoń Andrzej | |
Radoń Mieczysław | |
Radoń Zbigniew | |
Radoń Zygmunt | |
Rąpała Katarzyna | |
Roman Wioleta | |
Rozmus Jan | |
Sarama Urszula | |
Sarnicki Mieczysław | |
Sebzda Danuta | |
Segiet Michalina | |
Seńczyszyn Małgorzata | |
Serafin Bogusław | |
Serafin Kazimierz | |
Sieńko Anna | |
Sieńko Mieczysław | |
Siewierska-Krawczyk Agata | |
Sira Teresa | |
Siry Teresa | |
Skarbińska-Wandas Mariola | |
Skrabut Andrzej | |
Skrabut Eugeniusz | |
Skubisz Franciszek | |
Skubisz Leopold | |
Skubisz Mariusz | |
Skubisz Piotr | |
Słaba Józefa | |
Słaby Małgorzata | |
Słaby Ryszard | |
Słaby Zdzisław | |
Słupczyńska Wanda | |
Służały Zdzisław | |
Smaroń Bogusław | |
Smolich Mariola | |
Smoliński Wojciech | |
Sobel Jan | |
Sosnowska Maria | |
Sosnowski Dariusz | |
Sosnowski Marek | |
Sowa Aleksander | |
Sowa Marek | |
Sowa Mariusz | |
Stadnik Marzena | |
Stadnik Wojciech | |
Staniszewska Bernadeta | |
Staniszewska Janina | |
Stebnicka - Szmul Agata | |
Stebnicki Paweł | |
Stetko -Skubisz Agata | |
Stodolińska Emilia | |
Sup Stanisław | |
Sura Paweł | |
Szałyga Stanisław | |
Szczygieł Zygmunt | |
Szpak Adam | |
Sztur Jan | |
Sztur Józef | |
Sztur Katarzyna | |
Sztur Marta | |
Sztur Mirosław | |
Szybiak Cecylia | |
Szybiak Czesław | |
Szybiak Eugeniusz | |
Szybiak Katarzyna | |
Szybiak Krzysztof | |
Szybiak Maria | |
Szybiak Monika | |
Szybiak Renata | |
Szybiak Wanda | |
Szybiak Wiktoria | |
Szymańska Danuta | |
Szymański Bogusław | |
Szymański Edward | |
Szymański Waldemar | |
Szynal Piotr | |
Szypuła Leokadia | |
Śliwiak Józef | |
Świrk Andrzej | |
Tarnawski Janusz | |
Telega Andrzej | |
Telega Dariusz | |
Telega Małgorzata | |
Tomaszewska Danuta | |
Tomaszewski Grzegorz | |
Tompalski Janusz | |
Tompalski Maciej | |
Twardak Jan | |
Twardak Maria | |
Twardak Wiesław | |
Tworzydło Robert | |
Tworzydło Tadeusz | |
Tworzydło Wiesław | |
Tymoć Kamila | |
Undziakiewicz Andrzej | |
Undziakiewicz Robert | |
Wandrowski Jerzy | |
Wasyliszyn Zbigniew | |
Waśko Danuta | |
Waśko Józef | |
Waśko Tomasz | |
Wawrzko Andrzej | |
Wawrzko Marek | |
Wąsowicz Piotr | |
Wenklar Jan | |
Wilgucka Leokadia | |
Wiśniowski Andrzej | |
Wiśniowski Emil | |
Wiśniowski Grzegorz | |
Wiśniowski Jacek | |
Wiśniowski Wiesław | |
Włodyka - Fudali Danuta | |
Wojdyło Ewa | |
Wojdyło Tomasz | |
Wrona Joanna | |
Wrotniak Genowefa | |
Wywrót Maria | |
Zajchowska Agnieszka | |
Zaleska Krystyna | |
Zalewska Agnieszka | |
Zatwardnicki Zbigniew | |
Zawadzka Agata | |
Zawadzka Lucyna | |
Zawadzki Ryszard | |
Zawadzki Zdzisław | |
Zimoński Kazimierz | |
Zioło Danuta | |
Zioło Jakub | |
Zioło Jan | |
Zych Marian | |
Żak Jan | |
Żółty Stefan | |
Żurawska Renata | |
Żurawski Waldemar |
1. | Lesław Serdeczny |
2 | Wioletta Kosior Salon fryzjerski „VIOLA” |
3 | Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego |
4 | Nowak Kazimierz |
5 | Siry Henryk |
6 | Lis Małgorzata |
7 | Telega Kazimierz |
8 | Wajda Cecylia |
|
|
|
|
|
|
|
|