Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
23 czerwca 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Urząd Gminy Dubiecko
37-750 Dubiecko, ul. Przemyska 10
tel. 0-16 651 11 56, fax 0-16 651 11 56 w. 143
e-mail: ugdubiecko@wp.pl; sekretariat@dubiecko.pl, http: www.dubiecko.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 

Wykaz Jednostek pomocniczych Gminy Dubiecko

Sołectwa:

  1. Bachórzec,
  2. Dubiecko,
  3. Drohobyczka,
  4. Hucisko Nienadowskie,
  5. Iskań,
  6. Kosztowa,
  7. Łączki,
  8. Nienadowa,
  9. Piątkowa,
  10. Przedmieście Dubieckie,
  11. Sielnica,
  12. Słonne,
  13. Śliwnica,
  14. Tarnawka,
  15. Winne-Podbukowina,
  16. Wybrzeże,
  17. Załazek.

Sołtysi
oraz składy osobowe Rad Sołeckich w gminie Dubiecko

(VII kadencja)
 

L.p.

Sołectwo

Sołtys/Przewodniczący Rady Sołeckiej

Członkowie Rady Sołeckiej

 1.

Załazek

Stefan Brożyna

Góralewicz Stanisław

Łach Mieczysław

Wilgucki Stanisław

Serafin Bogusław  

 2.

Piątkowa

Mariusz Lubelski

Karaś Grażyna

Nowak Piotr

Szynal Piotr

Zawadzka Agata  

 3.

Tarnawka

Stanisław Szałyga

Brożyna Józef

Król Józef

Pawłowski Stanisław

Polaczek Mieczysław  

  4.

Iskań

Mieczysław Radoń

Galanty Józefa

Król Maria

Szałyga Robert

Staszkiewicz Roman  

  5.

Słonne

Teresa Gosztyła

Kocyło Kazimierz

Kopkowicz Regina

Poliński Wiesław

Poliński Zygmunt  

  6.

Przedmieście Dubieckie

Zygmunt Dziaczyński

Grzegorzak Zygmunt

Olejarski Zdzisław

Szybiak Bogdan

Zioło Kazimierz  

  7.

Bachórzec

Tadeusz Tworzydło

Czajkowski Zbigniew

Kwasiżur Janusz

Mazur Arkadiusz

Pielech Jan

Undziakiewicz Maria

Undziakiewicz Marek  

  8.

Ṡliwnica

Zygmunt Szczygieł

Daraż Adam

Kwasiżur Andrzej

Sura Adam

Wierdak Józef  

 9.

Winne-Podbukowina

Józef Janowski

Fostacz Stanisław

Haliżak Zenon

Mędzela Robert

Siwarski Adam

 10.

Łączki

Władysław Kamiński

Kamiński Jacek

Młynarski Karol

Nawalany Krzysztof

Pudysz Zdzisław  

 11.

Sielnica

Piotr Pustelnik

Frańczak Mariusz

Kamiński Andrzej

Kocyło Piotr

Łach Wiesława  

 12.

Wybrzeże

Bogusława Zych

Czajkowski Marian

Grzegorzak Krzysztof

Makuch Ryszarda

Młynarski Zygmunt  

 13.

Hucisko Nienadowskie

Piotr Wywrót

Bielański Bogusław

Cielecka Anna

Ciołek Anna

Olejarz Stanisława  

 14.

Drohobyczka

Franciszek Grzegorzak

Bochnacka Stefania

Galej Stanisław

Galej Krzysztof

Michalik Adam

Niemczewski Tadeusz

Staniszewski Tadeusz  

 15.

Nienadowa 

Maria Sztur

Baran Stanisław

Kijanka Mieczysław

Kozak Bronisława

Makuszak Kazimierz

Osiadły Ryszard

Pinda Maciej

Szymański Bogusław

Wojdyło Bogusław  

 16.

Dubiecko

Jerzy Tłuścik

Bubenko Witold

Ciurkiewicz Piotr

Kalinowski Mieczysław

Półchłopek Leon

Rempel Maciej

Szybiak Robert  

 17.

Kosztowa 

Czesław Pawlus

Blecharczyk Marek

Klim Leszek

Pinkowicz Czesław

Twardak Janusz

 
 
Data wytworzenia: 2010-07-16
Data udostępnienia: 2010-07-16
Ilość wyświetleń: 2768
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Administrator
Opublikowane przez: Agnieszka Kucaj

początek    <<    [ strona: 1 | z 1 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA