Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Gmina Czerniejewo
62-250 Czerniejewo, ul. Poznańska 8
tel. +48(61)4291310, fax +48(61)4291349
e-mail: urzad@czerniejewo.pl, http: www.czerniejewo.com.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 
Tadeusz Józef Szymanek
Burmistrz
• (61) 429 13 51
• burmistrz@czerniejewo.pl

Grażyna Kulpińska
Zastępca Burmistrza
• (61) 429 13 51
• v-burmistrz@czerniejewo.pl

Julita Rybak
Skarbnik
• (61) 429 13 33
• j_rybak@czerniejewo.pl : skarbnik@czerniejewo.pl

Referat Księgowości (RK)

Jolanta Borowska
Kierownik Referatu Księgowości
• (61) 429 13 31
• j_borowska@czerniejewo.pl

Maria Pawłowska
Inspektor ds. Kadr i Płac
• (61) 429 13 32
• m_pawlowska@czerniejewo.pl

Anita Szperka
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
• (61) 429 13 32
• a_szperka@czerniejewo.pl

Karolina Gajewska
Młodszy Referent ds. Księgowości Podatkowej
• (61) 429 13 20
• k_gajewska@czerniejewo.pl

Grzegorz Kozłowski
Główny Specjalista ds. Podatków
• (61) 429 13 19
• g_kozlowski@czerniejewo.pl

Danuta Smaruj
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
• (61) 429 41 94
• d_smaruj@czerniejewo.pl

Edyta Fabiś
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
• (61) 429 43 18
• e_fabis@czerniejewo.pl

Radca Prawny

Małgorzata Leśna
• Radca Prawny
• (61) 429 13 21
• radca@czerniejewo.pl

Referat Spraw Obywatelskich i Promocji Gminy (ROP)

Anna Jaworska
Kierownik USC
• (61) 429 13 11
• a_jaworska@czerniejewo.pl•

Ewa Gubańska
Zastępca Kierownika USC
• (61) 429 13 11
• usc@czerniejewo.pl

Sławomir Helak
Inspektor ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (Sprawy Wojskowe i Obrony Cywilnej)
• (61) 429 13 11
• s_helak@czerniejewo.pl

Maria Kopeć
Podinspektor ds. Promocji
• (61) 429 13 37
• m_kopec@czerniejewo.pl

Witold Nawrocki
Informatyk
• (61) 429 13 37
• administrator@czerniejewo.pl
 


Referat Infrastruktury, Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska (RIŚ)

Eliza Tądrowska
Kierownik Referatu Infrastruktury, Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska
• (61) 429 13 22
• e_tadrowska@czerniejewo.pl

Sławomir Piechnik
Zastępca Kierownika Referatu Infrastruktury, Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska
• (61) 429 13 24
• s_piechnik@czerniejewo.pl

Marzena Graczyk
Inspektor ds. Infrastruktury
• (61) 429 13 26
• m_graczyk@czerniejewo.pl

Aleksandra Krygier
Inspektor ds. Ochrony Środowiska
• (61) 429 13 29
• a_krygier@czerniejewo.pl

Żaneta Modrzejewska
Inspektor ds. Gospodarki Odpadami
• (61) 429 13 23
• a_lawrenz@czerniejewo.pl

Referat Organizacyjny i Edukacji (ROE)

Ewa Gubańska
Kierownik Referatu Organizacyjnego i Edukacji
• (61) 429 13 51
• czerniejewo@czerniejewo.pl

Dorota Wilczyńska
Inspektor ds. Oświaty i Ochrony Zdrowia
• (61) 429 13 35
• d_wilczynska@czerniejewo.pl

Monika Szalbierz
Inspektor ds. obsługi interesantów
• (61) 429 13 10
• m_szalbierz@czerniejewo.pl
 

   Pracownicy gospodarczy

    • Helena Mueller
    • Maria Stachowiak
    • Małgorzata Jóźwiak

Referat Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej ( RPK)

Zbigniew Figas
Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej
• (61) 429 13 27
• z_figas@czerniejewo.pl
   
Renata Simińska
Zastępca Kierownika Referatu Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej
• (61) 429 13 25
• r_siminska@czerniejewo.pl

Małgorzata Purol
Inspektor ds. Gospodarki Komunalnej i Ewidencji Działalności Gospodarczej
• (61) 429 13 28
• m_purol@czerniejewo.pl

Monika Waligóra
Podinspektor ds. Gospodarki Przestrzennej
• (61) 429 13 28
• m_waligora@czerniejewo.pl

Stanowisko ds. Rolnictwa i Obsługi Sołectw (ROS)

Edwin Pawlak
Główny Specjalista ds. Rolnictwa i Obsługi Sołectw
• (61) 429 13 30
• e_pawlak@czerniejewo.pl

Stanowisko ds. Obsługi Biura Rady (OBR)

Kamilla Staniszewska
Specjalista ds. Obsługi Biura Rady
• (61) 429 13 34
• k_staniszewska@czerniejewo.pl
 
 
Katarzyna Górka
Pełnomocnik Burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo do spraw Rodziny, Osób Niepełnosprawnych oraz Seniorów
• (61) 429 13 39
• e_gorka@czerniejewo.pl


Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Emilia Banaszak
Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
• (61) 429 13 15
• e_banaszak@czerniejewo.pl
• mgops@czerniejewo.pl

Hanna Maćkowiak
Starszy Pracownik Socjalny
• (61) 429 13 17
• h_mackowiak@czerniejewo.pl

Hanna Szajda
Specjalista Pracy Socjalnej
• h_szajda@czerniejewo.pl

Ewa Adamska
Pomoc Administracyjna
• (61) 429 13 16

 
Ewelina Piekarska
Inspektor d/s Zakresu Administracji Pomocy Społecznej
• (61) 429 13 16
• e_piekarska@czerniejewo.pl
 
Elżbieta Gorczycka
Asystent rodziny
• (61) 429 13 17
• e_gorczycka@czerniejewo.pl

Sekcja Świadczeń Rodzinnych

Justyna Górna
Starszy Inspektor d/s Świadczeń Rodzinnych
• (61) 429 13 13
• j_gorna@czerniejewo.pl

Agnieszka Korniło
Podinspektor d/s Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego
• (61) 429 13 13
• a_kornilo@czerniejewo.pl


Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Czerniejewie

Lilianna Dorodzała-Kowalewska
Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Czerniejewo
• (61) 429 13 43
• biblioteka@czerniejewo.pl

Zespół Szkół Publicznych w Czerniejewie

Henryk Czarnecki
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Czerniejewie
• (61) 429 13 41
• zsp@czerniejewo.pl

Katarzyna Łachowska
Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Czerniejewie
• (61) 429 13 42
• wicedyrektor@czerniejewo.pl

Przedszkole Samorządowe w Czerniejewie
 
Bożena Buczkowska
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Czerniejewie
• (61) 429 13 44
• wrobelek.elemelek.czerniejewo@gmail.com

Zespół Szkół Publicznych w Żydowie

Beata Maciejewska
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Żydowie
• (61) 427 41 83
• sekretariat@zspzydowo.pl

Tomasz Woźniak
Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Żydowie
• (61) 429 13 45•
• wicedyrektor@zspzydowo.pl
   
Przedszkole Samorządowe w Żydowie

Małgorzata Walery
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Żydowie
• (61) 429 13 47
• przedszkolezydowo@wp.pl

Placówka Wsparcia Dziennego w Czerniejewie
 
Marta Galant
p.o.  Kierownika Placówki Wsparcia Dziennego w Czerniejewie
• (61) 429 13 38
• m_galant@czerniejewo.pl
 
 
Data wytworzenia: 2012-01-14
Data udostępnienia: 2012-01-14
Ilość wyświetleń: 17936
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Administrator
Opublikowane przez: Witold Nawrocki

początek    <<    [ strona: 1 | z 1 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA