Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
27 czerwca 2017
Biuletyn Informacji Publicznej
ostatnie zmiany
szukaj
statystyki
rejestr zmian
administracja
obsługa
redakcja
do pobrania
prawo
polityka prywatności
herb Urząd Gminy w Czempiniu
64-020 Czempiń, 24 Stycznia 25
tel. (61) 28 26 703, fax (61) 28 26 302
e-mail: ug@czempin.pl, http: www.czempin.pl
 
 

wysoki kontrast powiększ czcionkę drukuj wyślij
 

 

Obowiązek zamieszczenia informacji w tym dziale wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2005r., zgodnie z Ustawą o dostępie do informacji publicznej.

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych n (Dz. U. 2009r., Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat w 2010 roku udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia.

Lp.

Nazwisko i imię / nazwa firmy

1

Baranowski Grzegorz

2

Bąkowski Dariusz

3

Bednarczyk Urszula i Jarosław

5

Brygarczyk Robert

6

Drgas Maria

7

Goła Aneta

16

Michalak Aleksandra

17

Moryson Arleta

18

Moryson Marek

19

Napierała Barbara

20

Napierała Zbigniew

22

Nowak Krystyna

23

Ratajak Jarosław

24

Ratajczak Bolesław

25

Rolnicza Korporacja Spółdzielcza

28

Wieszczeczyński Dominik

29

Wojciechowska Halina

 

UMORZENIA

Lp.

Nazwisko i imię /

nazwa firmy

kwota umorzenia

przyczyna umorzenia

1

Antkowiak Mariusz

17 392,80

ważny interes podatnika

2

Bednarek Elżbieta

740,90

ważny interes publiczny

3

Buławko Jacek

3 338,00

ważny interes podatnika

4

Klorek Helena i Stefan

3 300,00

ważny interes podatnika

5

Kompiel Tadeusz

704,00

ważny interes podatnika

6

Konieczna Anastazja

674,00

ważny interes podatnika

7

Kubański Andrzej

501,00

ważny interes publiczny

8

Łukaszyk Maksymilian

2 396,72

ważny interes podatnika

 

 

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych n (Dz. U. 2009r., Nr 157, poz. 1240 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2010 roku udzielono pomocy publicznej.

1

Adamczak Zbigniew

133

Nosek Zenon

2

Ambroży Bogdan

134

Nosek Jarosław

3

Aksoy Beata

135

Nowacki Marek

4

Antczak Marcin

136

Nowacki Sylwester

5

Bajsztok Marian

137

Nowacki Wojciech

6

Baraniak Maria

138

Nowaczyk Piotr

7

Baranowski Grzegorz

139

Nowak Adam

8

Bartkowiak Agnieszka

140

Nowak Andrzej

9

Bartkowiak Roman

141

Nowak Artur

10

Bartoszewski Andrzej

142

Nowak Krystyna

11

Bartoszewski Szymon

143

Nowak Piotr

12

Bąkowski Jacek

144

Nowak Violetta

13

Bednarek Elżbieta

145

Nowicki Leszek

14

Białkowski Mirosław

146

Nyk Jan

15

Bieganek Ewa

147

Nyk Natalia

16

Bieganek Marian

148

Olejniczak Stanisław

17

Bilski Leszek

149

Olejnik Jarosław

18

Blaszka Wacław

150

Oleszak Lidia

19

Borecki Paweł

151

Owsianny Robert

20

Borowiak Bogdan

152

Pabiszak Tadeusz

21

Borowiak Jan

153

Pajkert Stanisław

22

Borowicz Tadeusz

154

Pasternak Jacek

23

Borowska Małgorzata

155

Pawlak Eugeniusz

24

Bródka Marcin

156

Pawlak Stanisław

25

Bucher Marek

157

Pawlisiak Marek

26

Buchert Rafał

158

Paździor Robert

27

Buchert Stanisław

159

Piątek Ireneusz

28

Chraplak Antoni

160

Piechocka Zofia

29

Chwirot Mariusz

161

Piechocki Andrzej

30

Czapla Maria

162

Pieczyński Dariusz

31

Dorsz Błażej

163

Pietruszewska Kazimiera

32

Drgas Henryk

164

Piotrowski Mirosław

33

Drgas Maria

165

Płocieniak Tadeusz

34

Duda Janusz

166

Popowicz Adam

35

Duda Marek

167

Przebierała Sławomir

36

Dudziak Andrzej

168

Przybylski Rafał

37

Durka Łukasz

169

Przywecki Sylwester

38

Dziubalska Renata

170

Putz Michał

39

Dziwak Kazimierz

171

Putz Tomasz

40

Dziwak Zygmunt

172

Ratajak Jarosław

41

Fabiś Józef

173

Ratajczak Bolesław

42

Fabiś Tadeusz

174

Ratajczak Dawid

43

Fabiś Urszula

175

Ratajczak Jan

44

Foltyn Krystyna

176

Ratajszczak Adam

45

Frankiewicz Wojciech

177

Reich Rafał

46

Frąckowiak Łucja

178

Rolnicza Korporacja Spółdzielcza

47

Frąś Tomasz

179

Roszak Andrzej

48

Gertig Ryszard

180

Roszak Jacek

49

Głąbik Danuta

181

Roszak Krzysztof

50

Goła Aneta

182

Roszak Paweł

51

Górny Jarosław

183

Rożynek Felicjan

52

Grycz Jan

184

Rożynek Leonard

53

Grzelczyk Jarosław

185

Rzadkiewicz Marek

54

Grzelka Jan

186

Siejek Leszek

55

Haremza Lucjan

187

Sikora Zbigniew

56

Hirowski Andrzej

188

Skałecki Krzysztof

57

Hodowla Roślin Strzelce Sp. zoo Grupa IHR Oddział w Borowie

189

Skrzydlewski Adam

58

Idziak Wojciech

190

Smolińska Patrycja

59

Jakubowski Marek

191

Snuszka Paweł

60

Jankiewicz Leszek

192

Sobkowiak Stanisław

61

Jankowski Grzegorz

193

Soczówka Zenon

62

Jaśkowiak Jacek

194

Spolankiewicz Andrzej

63

Jędroszkowiak Stanisłąw

195

Sroczyński Kazimierz

64

Jędrzejczak Maciej

196

Sroczyński Kazimierz

65

Jędrzejewski Eugeniusz

197

Stachowski Bogdan

66

Jędrzejewski Paweł

198

Stachowski Grzegorz

67

Jurga Antoni

199

Stachowski Herryk

68

Jurga Augustyn

200

Stachowski Ryszard

69

Jurga Jan

201

Stachowski Zbigniew

70

Jurga Łukasz

202

Stachowski Zenon

71

Jurga Roman

203

Styczyński Sylwester

72

Jurga Ryszard

204

Suchora Andrzej

73

Jurga Wojciech

205

Szajek Małgorzata

74

Kaczmarek Andrzej

206

Szczawik Zenon

75

Kaczmarek Mieczysław

207

Szczepaniak Andrzej

76

Kaczor Mirosław

208

Szczepaniak Celestyn

77

Kasprzak Andrzej

209

Szczepaniak Waldemar

78

Kaźmierczak Ireneusz

210

Szeląg Roman

79

Kąkolewski Józef

211

Szulc Rajmund

80

Kędzierski Tadeusz

212

Szymańska Anna

81

Kleszczka Andrzej

213

Szymczak Augustyn

82

Konieczny Jarosław

214

Szymczak Benedykt

83

Korbik Ryszard

215

Śleboda Waldemar

84

Korbik Karol

216

Taciak Roman

85

Kornatowski Dariusz

217

Taciak Tadeusz

86

Kowalczyk Andrzej

218

Til Teodor

87

Kóska Tadeusz

219

Til Zbigniew

88

Krych Agata

220

Tomczak Rafał

89

Krzyżostaniak Elżbieta

221

Tomczak Władysław

90

Kubański Andrzej

222

TOP FARMS Wielkopolska spółka z o.o.

91

Kuśnierek Lucyna

223

Trojanowski Rafał

92

Larek Andrzej

224

Urbaniak Jarosław

93

Lehmann Henryk

225

Urbaniak Tadeusz

94

Leśny Jarosław

226

Urbańska Wiesława

95

Leśny Marek

227

Urbański Krzysztof

96

Losiak Władysław

228

Urbański Robert

97

Lulka Ryszard

229

Walicht Monika

98

Łabiński Adam

230

Walorek Michał

99

Łączna Dorota

231

Wawer Jan

100

Łączny Arkadiusz

232

Wawrzyniak Tadeusz

101

Łączny Grzegorz

233

Wieczorek Dorota

102

Łączny Roman

234

Wieczorek Ireneusz

103

Łukaszyk Czesław

235

Wieczorek Michał

104

Maćkowiak Stanisław

236

Wieszczeczyński Dominik

105

Majchrzak Roman

237

Wieszczeczyński Stefan

106

Majchrzycka Violeta

238

Witczak Zdzisława

107

Malak Ryszard

239

Witkowska Katarzyna

108

Malak Zbigniew

240

Wlazły Mieczysław

109

Marciniak Andrzej

241

Włodarczak Jarosław

110

Marciniak Dariusz

242

Wojciak Józef

111

Marciniak Marek

243

Wojciechowska Anna

112

Marciniak Maria

244

Wojciechowska Ewa

113

Marcinkowski Tadeusz

245

Wojciechowski Adam

114

Marut Zbigniew

246

Wojciechowski Marek

115

Matuszczak Bronisław

247

Wojciechowski Mirosław

116

Matuszczak Piotr

248

Wojciechowski Piotr

117

Matuszewski Mieczysław

249

Wojciechowski Szymon

118

Matyja Edward

250

Wojciechowski Zygmunt

119

Matyjaszczyk Krzysztof

251

Wojtkowiak Andrzej

120

Matysiak Krzysztof

252

Wojtkowiak Łukasz

121

Michalak Mateusz

253

Wolarczak Olech

122

Michałkiewicz Henryk

254

Wosiński Piotr

123

Migałek Wiesława

255

Wosiński Stanisław

124

Mocek Zbigniew

256

Woś Przemysław

125

Moryson Adam

257

Woźny Stefan

126

Mroczek Szymon

258

Wróblewski Sławomir

127

Mucha Zenon

259

Wysocki Adam

128

Mylka Leon

260

Zapłata Gabriel

129

Naskręt Roman

261

Zapłata Lucjan

130

Naskręt Bernadeta

262

Zastrożny Bartosz

131

Naskręt Józef

263

Zastrożny Dariusz

132

Naskręt Sylwester

264

Żaczyk Grzegorz

 

 
Data wytworzenia: 2006-09-28
Data udostępnienia: 2006-09-28
Ilość wyświetleń: 4366
Rejestr zmian: zobacz
Sporządzone przez: Administrator
Opublikowane przez: Damian Braszak

początek    <<    [ strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | z 7 ]    >>    koniec
    Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Strona kodowana w UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA