I N F O R M A C J A
Zgodnie z art. 114 Kodeksu wyborczego /Dz.U. Nr 162 poz.978) podaje się do publicznej wiadomości informację o miejscach przeznaczonych do bezpłatnego umieszczania urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych:
Urzędowe obwieszczenia wyborcze:
- gabloty na terenie miasta oraz w sołectwach
Plakaty komitetów wyborczych:
- słup ogłoszeniowy w Ostrorogu ul. Poznańska
- słup ogłoszeniowy oraz tablica ogłoszeniowa
w Ostrorogu – Rynek.
Burmistrz MiG
/-/ inż. Roman Napierała
OBWIESZCZENIE
Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg
z dnia 7 września 2011 roku
w sprawie informacji o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, które z obwodowych komisji wyborczych są wyznaczone przez burmistrza dla przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego.
Na podstawie art. 16 § 1 i art.61a § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz.112, Nr 26, poz.134, Nr 94, poz.550, Nr 102, poz.588, Nr 134, poz.777 i Nr 147, poz.881) podaje się do wiadomości wyborców informację o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz wskazanie, które z obwodowych komisji wyborczych są wyznaczone przez burmistrza dla przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień
9 października 2011 roku.
Nr obwodu głosowania | Granice obwodu głosowania | Siedziba Obwodowej
Komisji Wyborczej
|
Obwód Nr 1 | Miasto Ostroróg ulice: Bratkowa, Dworcowa, Jana Ostroroga, Jaworowa, Jeziorna, Kapłańska, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Ks. Jana Kaji, Lipowa, Malwowa, Nowa, Ogrodowa, 15-lecia, Pniewska, Podgórna, Polna, Powstańców Wlkp., Poznańska, Robotnicza, Rolna, Rynek, Rzeczna, Szamotulska, Topolowa, Wąska, Wierzbowa, Wodna, Wroniecka, Zamkowa, Żniwna. |
Strażnica OSP Ostroróg ul. Jana Ostroroga 8 tel. 61-29-16-698
|
Obwód Nr 2 | Wsie: Bielejewo, Bielejewo Leśne, Binino, Bobulczyn, Dobrojewo, Forestowo, Karolewo, Klemensowo, Kluczewo, Kluczewo-Huby, Oporowo, Piaskowo, Rudki, Rudki-Huby, Szczepankowo, Wielonek, Zapust. | Urząd Miasta i Gminy ul. Wroniecka 14 tel. 61-29-31-710 Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych Lokal dla celów głosowania korespondencyjnego |
- 2 -
Wyborcy niepełnosprawni mogą składać wnioski o dopisanie ich do spisu wyborców w obwodzie głosowania nr 2 dostosowanym do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w terminie do dnia 25 września 2011r. w Urzędzie Miasta i Gminy
Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz.U. z 2010r. Nr 214, poz. 1407, ze zmianami) oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat, może w terminie do 29 września 2011r. złożyć wniosek do Burmistrza o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w jego imieniu.
Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych może głosować korespondencyjnie. Zamiar głosowania korespondencyjnego należy zgłosić Burmistrzowi do dnia 18 września 2011r.
Uwaga!
W przypadku zgłoszenia przez wyborcę niepełnosprawnego zamiaru głosowania korespondencyjnego, głosowanie za pośrednictwem pełnomocnika jest wykluczone.
Informacje w sprawach rejestru i spisu wyborców, udzielenia pełnomocnictwa, głosowania korespondencyjnego oraz zaświadczeń o prawie do głosowania można uzyskać w Urzędzie MiG Ostroróg ul. Wroniecka 14 pok. Nr 33 albo pod nr telefonu 61 29 34 717 lub w formie elektronicznej, adres e-mail m.bialasik@ostrorog.eu.
Lokale wyborcze otwarte będą w dniu głosowania 9 października 2011 roku w godzinach od 700 do 2100.
Przed przystąpieniem do głosowania wyborca będzie obowiązany okazać obwodowej komisji wyborczej dowód osobisty lub inny dokument umożliwiający stwierdzenie tożsamości.
Spisy wyborców będą udostępnione do wglądu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Ostrorogu, ul. Wroniecka 14 pok. Nr 33 od dnia
19 września do 7 października 2011 roku w godzinach urzędowania.
Burmistrz MiG
/-/ inż. Roman Napierała
ZARZĄDZENIE Nr 28/2011
BURMISTRZA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
z dnia19 września 2011 roku
w sprawie: powołania Obwodowych Komisji Wyborczych
Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 182 § 1 pkt 1, § 2 i § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) w zw. uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M. P. Nr 30, poz. 345),
Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg, zarządza, co następuje:
§ 1
1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w stałych obwodach głosowania do przeprowadzenia wyborów do Sejmu i do Senatu zarządzonych na dzień
9 października 2011r.
2. W skład obwodowych komisji wyborczych wchodzą osoby wymienione
w załączniku Nr 1 do zarządzenia.
§ 2
1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
2. Składy obwodowych komisji wyborczych podlegają podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie wykazu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej. Składy poszczególnych komisji są wywieszane również w ich siedzibach.
/-/ Burmistrz
inż. Roman Napierała
Załącznik Nr 1
Do Zarządzenia Nr 28/2011
Burmistrza MiG Ostroróg
z dnia 19 września 2011 rok
Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia na obszarze miasta i gminy Ostroróg głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu RP.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Ostrorogu
| ||
Siedziba: Strażnica OSP ul. Jana Ostroroga 8, Ostroróg | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1. | Abramczyk Małgorzata | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza |
2. | Brzóska Elżbieta Agnieszka | osoba delegowana przez Burmistrza Miasta i Gminy |
3. | Juraszyk Jacek Grzegorz | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Konieczna Jolanta | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
5. | Mikołajczak Tomasz Stanisław | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Pieczak Anna Maria | Z Rejestru Wyborców |
7. | Pospieszna Marta Krystyna | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Ostrorogu
| ||
Siedziba: Urząd Miasta i Gminy ul. Wroniecka 14, Ostroróg | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający |
1. | Cembrowicz Agata | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
2. | Dąbrowska Magdalena Sylwia | osoba delegowana przez Burmistrza Miasta i Gmin |
3. | Dobak Elżbieta | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
4. | Kaszkowiak Konrad | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
5. | Majchrzak Joanna Magdalena | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Piątek Beata Katarzyna | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza |
7. | Szymkowska Małgorzata | Komitet Wyborczy Ruch Palikota |
ZARZĄDZENIE nr 29/2011
BURMISTRZA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
z dnia20 września 2011 roku
w sprawie uzupełnienia składu obwodowej komisji wyborczej.
Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 182 § 1 pkt 1 i § 2 w zw. z art. 184 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) w zw. z § 11 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M. P. Nr 30, poz. 345),
Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg, zarządza, co następuje:
§ 1
1. Uzupełnia się skład Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 z siedzibą w Ostrorogu, ul. Wroniecka 14, powołanej do przeprowadzenia wyborów do Sejmu i do Senatu RP zarządzonych na dzień 9 października 2011r. i powołuje się do składu Komisji Panią Elżbietę Dondajewską zamieszkałą w Ostrorogu ul. Pniewska 14
2. Uzupełnienie składu Komisji następuje w związku z wygaśnięciem członkostwa powodującym zmniejszenie się jej składu poniżej minimalnego dopuszczalnego składu komisji.
§ 2
1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
2. Zmieniony skład obwodowej komisji wyborczej podlega podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie wykazu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej. Zmieniony skład komisji zostanie wywieszony również w jej siedzibie.
Burmistrz MiG
/-/ inż. Roman Napierała
I N F O R M A C J A
Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia na obszarze miasta i gminy Ostroróg głosowania w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP w dniu 9 października 2011r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Ostrorogu
| |||
Siedziba: Strażnica OSP ul. Jana Ostroroga 8, Ostroróg | |||
Lp. | Nazwisko i imię | Funkcja | Podmiot zgłaszający |
1. | Pieczak Anna Maria | Przewodniczący | Z Rejestru Wyborców
|
2. | Juraszyk Jacek Grzegorz | Z-ca przewodniczącego | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
3. | Abramczyk Małgorzata |
| Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza |
4. | Brzóska Elżbieta Agnieszka |
| osoba delegowana przez Burmistrza Miasta i Gminy |
5. | Konieczna Jolanta |
| Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. | Mikołajczak Tomasz Stanisław |
| Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. | Pospieszna Marta Krystyna |
| Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Ostrorogu
| |||
Siedziba: Urząd Miasta i Gminy ul. Wroniecka 14, Ostroróg | |||
Lp. | Nazwisko i imię | Podmiot zgłaszający | |
1. | Dondajewska Elżbieta | Przewodniczący | Z Rejestru Wyborców
|
2. | Kaszkowiak Konrad | Z-ca przewodniczącego | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej |
3. | Cembrowicz Agata |
| Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
4. | Dąbrowska Magdalena Sylwia |
| osoba delegowana przez Burmistrza Miasta i Gmin |
5. | Dobak Elżbieta |
| Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
6. | Majchrzak Joanna Magdalena |
| Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
7. | Piątek Beata Katarzyna |
| Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza |
Burmistrz MiG
/-/ inż. Roman Napierała
Powiaty | |||||
Teryt | Opis | Liczba | |||
wyborców | mieszkańców | ||||
37 716 | 47 493 | ||||
69 241 | 87 587 | ||||
39 254 | 50 272 | ||||
29 050 | 36 949 | ||||
57 557 | 73 110 | ||||
45 246 | 57 538 | ||||
108 962 | 136 616 | ||||
69 707 | 87 352 | ||||
54 372 | 69 103 | ||||
44 002 | 56 133 | ||||
55 369 | 70 279 | ||||
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Zarejestrowana | |||||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie | ||
1 | Szałamacha Paweł Włodzimierz | Aktywny | radca prawny, Poznań, nie należy do partii politycznej | ||
2 | Kraczkowski Maks | Aktywny | prawnik, Piła, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
3 | Czarnecki Krzysztof Władysław | Aktywny | przedsiębiorca, Trzcianka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
4 | Podmokły Jerzy | Aktywny | radca prawny, Złotów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
5 | Sobota Halina Teresa | Aktywny | przedsiębiorca, Wągrowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
6 | Usidus Paweł | Aktywny | historyk, Piła, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
7 | Chmielewska Agnieszka Ewa | Aktywny | ekonomista, Trzcianka, nie należy do partii politycznej | ||
8 | Żółć Witold | Aktywny | inż. elektrotechniki, Oborniki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
9 | Mateja Natalia Weronika | Aktywny | prawnik, Granowo, nie należy do partii politycznej | ||
10 | Tadej Stanisław Piotr | Aktywny | inż. mechaniki, Chodzież, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
11 | Jaśkowiak Dorota Justyna | Aktywny | nauczyciel, Jabłonna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
12 | Borsukiewicz Piotr | Aktywny | lekarz, Międzychód, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
13 | Kołos Józef | Aktywny | rolnik, Kosztowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
14 | Hermann Jadwiga Teresa | Aktywny | katechetka, Tarnówka, nie należy do partii politycznej | ||
15 | Krzywoszyńska-Urban Dorota Maria | Aktywny | pedagog, Rogoźno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | ||
16 | Królik Michał Andrzej | Aktywny | nauczyciel, Duszniki, nie należy do partii politycznej | ||
17 | Bosak Zdzisława Maria | Aktywny | pedagog, Łobżenica, nie należy do partii politycznej | ||
18 | Klimko Jan | Aktywny | historyk, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej | ||
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Piechowiak Grzegorz | Aktywny | socjolog, Piła, członek partii PJN |
2 | Dąbrowska Lucyna | Aktywny | politolog, Krystynka, nie należy do partii politycznej |
3 | Porucznik Anna | Aktywny | nauczyciel, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej |
4 | Filoda Beata Agnieszka | Aktywny | pedagog, Klempicz, nie należy do partii politycznej |
5 | Bembnista Bogdan Franciszek | Aktywny | inż. rolnictwa, Szamocin, nie należy do partii politycznej |
6 | Przysiecka Maria | Aktywny | technik chemik, Górka, nie należy do partii politycznej |
7 | Adler Rafał | Aktywny | przedsiębiorca, Złotów, nie należy do partii politycznej |
8 | Żuromski Antoni Bronisław | Aktywny | chemik, Oborniki, nie należy do partii politycznej |
9 | Celkowska Danuta | Aktywny | pielęgniarka środowiskowa, Wyrzysk, nie należy do partii politycznej |
10 | Kaczorowska Małgorzata | Aktywny | ekonomista, Trzcianka, nie należy do partii politycznej |
11 | Pawłowski Mateusz Hubert | Aktywny | kucharz, Grodzisk Wlkp., nie należy do partii politycznej |
12 | Brudło Elżbieta Katarzyna | Aktywny | psycholog, Krzyż Wlkp., nie należy do partii politycznej |
13 | Leszczewicz Adam | Aktywny | politolog, Piła, nie należy do partii politycznej |
14 | Żyśko Szymon Marian | Aktywny | student, Nietuszkowo, członek partii PJN |
15 | Podlecki Jacek | Aktywny | prawnik, Oborniki, nie należy do partii politycznej |
16 | Janowska Krystyna | Aktywny | ceramik, Chodzież, nie należy do partii politycznej |
17 | Cholewińska Natalia Anna | Aktywny | fryzjer, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej |
18 | Wielgosz Dominik | Aktywny | rolnik, Gębice, nie należy do partii politycznej |
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Ajchler Romuald Kazimierz | Aktywny | rolnik, Sieraków, członek partii SLD |
2 | Stec Stanisław | Aktywny | ekonomista, Poznań, członek partii SLD |
3 | Partyka Leszek Wojciech | Aktywny | nauczyciel, Piła, członek partii SLD |
4 | Jaskólski Mirosław Stanisław | Aktywny | nauczyciel, Złotów, członek partii SLD |
5 | Gularek Aleksandra | Aktywny | politolog, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej |
6 | Nowaczyk Wojciech Grzegorz | Aktywny | prawnik, Chodzież, członek partii SLD |
7 | Matczyńska-Nowak Hanna Maria | Aktywny | urzędnik państwowy, Wągrowiec, członek partii SDPL |
8 | Grott Wiesław Tadeusz | Aktywny | socjolog, Czarnków, członek partii SLD |
9 | Łęgosz Ewa | Aktywny | chemik, Szamotuły, nie należy do partii politycznej |
10 | Jopek Józef | Aktywny | trener judo, Piła, członek partii SLD |
11 | Stoll Dariusz Kazimierz | Aktywny | nauczyciel, Wągrowiec, członek partii SLD |
12 | Podgórna-Klocek Małgorzata | Aktywny | rolnik, Górzna, członek partii SLD |
13 | Musiał Janina | Aktywny | nauczyciel, Biała Wieś, nie należy do partii politycznej |
14 | Kowalska Teresa Janina | Aktywny | technik drogowy, Szamotuły, członek partii SLD |
15 | Perz-Kałużny Karolina | Aktywny | nauczyciel, Wronki, członek partii SLD |
16 | Grabis Elżbieta | Aktywny | nauczyciel, Prosna, członek partii SLD |
17 | Lipińska Grażyna Leokadia | Aktywny | technik rolnik, Lwówek, nie należy do partii politycznej |
18 | Cukier Adam Roman | Aktywny | ekonomista, Stara Tuchorza, członek partii SLD |
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Najder Jacek | Aktywny | przedsiębiorca, Dębina, członek partii Ruch Palikota |
2 | Dąbrowski Krzysztof Józef | Aktywny | nauczyciel, Ostrówki k/Chodzieży, członek partii RACJA Polskiej Lewicy |
3 | Gall Marcin | Aktywny | handlowiec, Berlin, nie należy do partii politycznej |
4 | Kalinowska Ewa Helena | Aktywny | fizyk, Chodzież, nie należy do partii politycznej |
5 | Węgrzyn Maria | Aktywny | ekonomista, Kwilcz, nie należy do partii politycznej |
6 | Hibner Włodzimierz Andrzej | Aktywny | prawnik, Wolsztyn, nie należy do partii politycznej |
7 | Piętka Łukasz Jakub | Aktywny | historyk, Lipiny, nie należy do partii politycznej |
8 | Wilk Adam Ignacy | Aktywny | technik budowlany, Trzcianka, nie należy do partii politycznej |
9 | Szulc Paweł | Aktywny | tapicer, Mikołajewo, nie należy do partii politycznej |
10 | Willa Beata Zdzisława | Aktywny | krawcowa, Rogoźno, nie należy do partii politycznej |
11 | Radomska Marzena Zofia | Aktywny | pielęgniarka, Chodzież, nie należy do partii politycznej |
12 | Nowicki Marcin Robert | Aktywny | technik mechanik, Rogoźno, nie należy do partii politycznej |
13 | Kuźniarek Katarzyna Iwona | Aktywny | fryzjerka, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej |
14 | Szczepański Marcin Paweł | Aktywny | stolarz, Rogoźno, nie należy do partii politycznej |
15 | Przybylska-Sawicka Sylwia Małgorzata | Aktywny | grafik komputerowy, Koszalin, nie należy do partii politycznej |
16 | Bratuś-Kaniuka Sebastian Maciej | Aktywny | ekonomista, Koninko, nie należy do partii politycznej |
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Kalemba Stanisław | Aktywny | inż. rolnik, Swarzędz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
2 | Lewandowski Józef | Aktywny | nauczyciel, Osiek n/Notecią, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
3 | Szalczyk Zofia Barbara | Aktywny | ekonomista rolny, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
4 | Harbuzińska-Turek Jadwiga Teresa | Aktywny | nauczyciel, Jastrowie, nie należy do partii politycznej |
5 | Wita Andrzej | Aktywny | inż. rolnik, Siedlec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
6 | Rydzewska Anna Stanisława | Aktywny | inż. geodeta, Rożnowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
7 | Kwaśniewicz Józef Kazimierz | Aktywny | inż. rolnik, Otorowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
8 | Białoskórski Janusz Antoni | Aktywny | rolnik, Rosko, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
9 | Nowicka Anna | Aktywny | inż. rolnik, Kwilcz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
10 | Kranc Tomasz Bronisław | Aktywny | rolnik, Damasławek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
11 | Łochowicz Leszek Roman | Aktywny | prawnik, Margonin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
12 | Michalska Anna | Aktywny | nauczyciel, Złotów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
13 | Kliber Elżbieta | Aktywny | inż. technolog żywności, Piła, nie należy do partii politycznej |
14 | Graczyk Jan Stefan | Aktywny | ekonomista, Lubasz, nie należy do partii politycznej |
15 | Gaweł Anna | Aktywny | księgowa, Nowe Tłoki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
16 | Kostera-Kaniecka Maria | Aktywny | technik odzieżowy, Zbąszyń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe |
17 | Drzymała Mateusz | Aktywny | politolog, Grabówno, nie należy do partii politycznej |
18 | Pankowski Tadeusz | Aktywny | handlowiec, Grodzisk Wlkp., nie należy do partii politycznej |
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Nowak Zbigniew | Aktywny | ogrodnik, Budziszewko, nie należy do partii politycznej |
2 | Juszkiewicz Józef Witold | Aktywny | inż. mechanik, Jaroszewo Drugie, nie należy do partii politycznej |
3 | Marciniak Żaneta Karolina | Aktywny | fizjoterapeutka, Piła, nie należy do partii politycznej |
4 | Andrzejewski Piotr | Aktywny | przedsiębiorca, Wągrowiec, nie należy do partii politycznej |
5 | Dudziak Zofia Teresa | Aktywny | przedsiębiorca, Ostrów Wlkp., nie należy do partii politycznej |
6 | Gugała Waldemar Sławomir | Aktywny | rolnik, Augustowo, nie należy do partii politycznej |
7 | Statucki Henryk | Aktywny | technik rolnik, Chrzypsko Wielkie, nie należy do partii politycznej |
8 | Jankowiak Marika | Aktywny | opiekunka osób niepełnosprawnych, Szamotuły, nie należy do partii politycznej |
9 | Ciszewska Kazimiera Maria | Aktywny | handlowiec, Szamocin, nie należy do partii politycznej |
10 | Lisewska Wanda Małgorzata | Aktywny | pracownik administracji, Poznań, nie należy do partii politycznej |
11 | Kozak Witold Józef | Aktywny | inż. geodeta, Poznań, nie należy do partii politycznej |
12 | Hoffmann Tadeusz Marian | Aktywny | elektryk, Poznań, nie należy do partii politycznej |
13 | Grupa Paweł | Aktywny | handlowiec, Poznań, nie należy do partii politycznej |
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Zarejestrowana | |||
Numer na liście | Nazwisko i imiona | Status | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Szejnfeld Adam Stanisław | Aktywny | prawnik, Piła, członek partii Platforma Obywatelska RP |
2 | Rutnicki Jakub Adam | Aktywny | politolog, Pniewy, członek partii Platforma Obywatelska RP |
3 | Janyska Maria Małgorzata | Aktywny | ekonomista, Czarnków, członek partii Platforma Obywatelska RP |
4 | Chmielewski Stanisław Marcin | Aktywny | prawnik, Złotów, członek partii Platforma Obywatelska RP |
5 | Wilkoszarska Krystyna | Aktywny | logopeda, Nowy Tomyśl, członek partii Platforma Obywatelska RP |
6 | Waśko Piotr Roman | Aktywny | kulturoznawca, Wieleń, członek partii Platforma Obywatelska RP |
7 | Poszwa Krzysztof | Aktywny | prawnik, Wągrowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP |
8 | Munyama Killion Munzele | Aktywny | nauczyciel akademicki, Karczewo, członek partii Platforma Obywatelska RP |
9 | Pospieszna Anna Jadwiga | Aktywny | pośrednik w handlu nieruchomościami, Międzychód, członek partii Platforma Obywatelska RP |
10 | Roszyk Agnieszka | Aktywny | technik prac biurowych, Oborniki, członek partii Platforma Obywatelska RP |
11 | Skrobisz Marta Diana | Aktywny | student, Wolsztyn, członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Mirowski Bartosz Dominik | Aktywny | politolog, Piła, członek partii Platforma Obywatelska RP |
13 | Otto Romana Ewa | Aktywny | pedagog, Chodzież, członek partii Platforma Obywatelska RP |
14 | Tomaszewska-Tomala Aleksandra Julianna | Aktywny | specjalista ds wynagrodzeń, Miedzychód, członek partii Platforma Obywatelska RP |
15 | Łatka Jarosław | Aktywny | nauczyciel informatyki, Rogoźno, członek partii Platforma Obywatelska RP |
16 | Massel Eugenia Franciszka | Aktywny | inż. rolnictwa, Zakrzewo, członek partii Platforma Obywatelska RP |
17 | Musiałowska Beata Magdalena | Aktywny | politolog, Gąsawy, członek partii Platforma Obywatelska RP |
18 | Kowalski Jacek Sławomir | Aktywny | prawnik, Wolsztyn, nie należy do partii politycznej |
SENAT OKRĘG NR 89
Powiaty | ||||
Teryt | Opis | Liczba | ||
wyborców | mieszkańców | |||
39 254 | 50 272 | |||
29 050 | 36 949 | |||
57 557 | 73 110 | |||
45 246 | 57 538 | |||
69 707 | 87 352 | |||
44 002 | 56 133 | |||
Kandydaci na senatorów | ||||
L.p. | Nazwisko i imiona | Status | Komitet | Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie |
1 | Ajchler Zbigniew Czesław | Aktywny | rolnik, Sieraków, nie należy do partii politycznej | |
2 | Kurp Ryszard Andrzej | Aktywny | nauczyciel, Niałek Wielki, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej | |
3 | Libicki Jan Filip | Aktywny | historyk, Mosina, członek partii Platforma Obywatelska RP | |
4 | Okpisz Andrzej Janusz | Aktywny | ekonomista, Oborniki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość | |
5 | Smorawiński Jerzy Kazimierz | Aktywny | nauczyciel akademicki, Kaźmierz, nie należy do partii politycznej |