RADA GMINY CZARNA
SKŁAD RADY GMINY CZARNA | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Sołectwo |
1. | Barnaś Dariusz | Jaźwiny |
2. | Cieśla Janusz | Czarna |
3. | Dobródzka Hanna | Czarna |
4. | Dziedzic Leszek | Czarna |
5. | Dzierlęga Piotr | Stara Jastrząbka |
6. | Kłos Kazimierz | Przyborów |
7. | Knych Kazimierz | Głowaczowa |
8. | Kot Mirosław | Przeryty Bór |
9. | Kuroś Józef | Borowa |
10. | Lenczowski Kazimierz | Grabiny |
11. | Madura Józef | Stara Jastrząbka |
12. | Radzik Krystyna | Grabiny |
13. | Wilczyński Józef | Chotowa |
14. | Wiercioch Józef | Róża |
15. | Ziaja Marek | Żdżary |
KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU RADY GMINY CZARNA | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1. | Kłos Kazimierz | PRZEWODNICZĄCY |
2. | Kuroś Józef | Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO |
3. | Dzierlęga Piotr | CZŁONEK KOMISJI |
4. | Radzik Krystyna | CZŁONEK KOMISJI |
5. | Wiercioch Józef | CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA, GOSPODARKI TERENAMI, HANDLU | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1. | Madura Józef | PRZEWODNICZĄCY |
2. | Dziedzic Leszek | Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO |
3. | Barnaś Dariusz | CZŁONEK KOMISJI |
4. | Dzierlęga Piotr | CZŁONEK KOMISJI |
5. | Lenczowski Kazimierz | CZŁONEK KOMISJI |
6. | Wiercioch Józef | CZŁONEK KOMISJI |
7. | Ziaja Marek | CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA KULTURY, OŚWIATY, TURYSTYKI, SPORTU I MŁODZIEŻY | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1. | Knych Kazimierz | PRZEWODNICZĄCY |
2. | Radzik Krystyna | Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO |
3. | Dobródzka Hanna | CZŁONEK KOMISJI |
4. | Dziedzic Leszek | CZŁONEK KOMISJI |
5. | Kuroś Józef | CZŁONEK KOMISJI |
6. | Madura Józef | CZŁONEK KOMISJI |
7. | Wilczyński Józef | CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA OCHRONY ZDROWIA I OPIEKI SPOŁECZNEJ | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1. | Dobródzka Hanna | PRZEWODNICZĄCY |
2. | Kot Mirosław | Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO |
3. | Barnaś Dariusz | CZŁONEK KOMISJI |
4. | Kłos Kazimierz | CZŁONEK KOMISJI |
5. | Wilczyński Józef | CZŁONEK KOMISJI |
6. | Ziaja Marek | CZŁONEK KOMISJI |
KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY CZARNA | ||
L.p. | Nazwisko i imię | Funkcja |
1. | Lenczowski Kazimierz | PRZEWODNICZĄCY |
2. | Knych Kazimierz | CZŁONEK KOMISJI |
3. | Kot Mirosław | CZŁONEK KOMISJI |