Sołectwo | Sołtys | Rada Sołecka |
Aleksandrowo | Szymon Chlebus | 1. Tomasz Wasilewski 2. Przemysław Wasilewski 3. Karol Kruszko |
Bakałarzewo | Jan Kozłowski | 1. Andrzej Mikołajczyk 2. Henryk Brankiewcz 3. Kazimierz Tomkiewicz |
Gębalówka | Karol Wnukowski | 1. Zbigniew Chmielewski 2. Stanisław Woronko 3. Jerzy Kulesza |
Góra | Anna Renata Zielińska | 1. Leszek Jasionowski 2. Mieczyław Kamiński 3. Janusz Sadłowski |
Kamionka Poprzeczna | Edward Jeleniewicz | 1. Zbigniew Zieliński 2. Kamil Kossakowski 3. Grażyna Jeleniewicz |
Karasiewo | Jerzy Grajewski-Gągła | 1. Paweł Jeleniewicz 2. Dawid Mazajło 3. Marcin Sobolewski |
Klonowa Góra | Marian Dąbrowski | 1. Sławomir Cimochowski 2. Marcin Plaga 3. Jarosław Ferenc |
Konopki | Anna Grażyna Kimera | 1. Monika Nalewajko 2. Katarzyna Żukowska 3. Wiesława Barszczewska |
Kotowina | Mieczysław Czarniecki | 1. Anna Syper 2. Marek Dudziński 3. Jan Wijas |
Malinówka | Józef Klimko | 1. Zdzisław Bagan 2. Szymon Mentel 3. Radosław Gajewski |
Maryna | Anna Cimochowska | 1. Sylwester Bierdzio 2. Wojciech Szymański 3. Mateusz Cimochowski |
Matłak | Jan Wasilewski | 1.Danuta Jezierska-Kabza 2. Sławomir Przemielewski 3. Wiesław Półkośnik |
Nieszki | Sylwia Jeleniewicz | 1. Szymon Jackiewicz 2. Andrzej Josiewicz 3. Krzysztof Dąbrowski |
Nowa Kamionka | Beata Jurewicz | 1. Stanisław Cimochowski 2. Robert Mościński 3. Dariusz Plaga |
Nowa Wieś | Wiesław Pietrewicz | 1. Alicja Gorlo 2. Rafał Pietrewicz 3. Stanisław Skarżyński |
Nowy Dwór | Rafał Syper | 1. Władysław Pojawa 2. Czarniecki Grzegorz 3. Chlebus Andrzej 4.Woronko Andrzej 5. Halina Pojawa |
Nowy Skazdub | Adam Kozłowski | 1. Andrzej Kozłowski 2. Grzegorz Matyszkiel 3. Antoni Kiler |
Orłowo | Ryszard Sztelmach | 1. Anna Tur 2. Wiesława Skorupska 3.Teresa Sztelmach |
Płociczno | Elżbieta Biłda | 1.Piotr Krzywicki 2. Karol Sznurkowski 3. Paweł Kalinko |
Podwólczanka | Mieczysław Aleksander Czapla | 1.Wojciech Jackiewicz 2. Piotr Cimochowski 3. Radosław Rybakiewicz |
Sadłowina | Krzysztof Syper | 1.Piotr Gawrych 2. Adam Pietrzeniuk 3. Henryk Domel |
Słupie | Hanna Joanna Domańska Jaszczurowska | 1. Karol Zdzisław Jaszczurowski 2. Kamil Chrulski 3. Arkadiusz Rzepiejewski |
Sokołowo | Wacław Makarewicz | 1. Dorota Wawrukiewicz 2. Wasili Nowiczenko 3. Jan Brozio |
Stara Chmielówka | Jolanta Leszczyńska | 1. Karol Brodowski 2. Marianna Bobowicz 3. Jacek Leszczyński |
Stara Kamionka | Ewa Gajewska | 1. Józef Prażnowski 2. Teresa Kos 3. Tomasz Paszkowski |
Stary Skazdub | Tadeusz Naumowicz | 1. Paweł Dwojakowski 2. Tomasz Brzęk 3. Daniel Krankowski |
Suchorzec | Jerzy Romanowski | 1. Ewelina Lewkowicz 2. Stefan Zubrzycki 3. Kamil Chmielewski |
Wólka | Jerzy Wierzbiński | 1. Dariusz Szwejser 2. Maria Szwejser 3. Teresa Wierzbińska |
Wólka-Folwark | Mieczysław Piotr Barszczewski | 1. Marek Pojawa 2. Małgorzata Barszczewska 3. Bartosz Andrzej Kacprzyk |
Zajączkowo | Irena Dąbrowska | 1. Małgorzata Skrocka 2. Wiesław Wysocki 3. Hanna Żelechowska |
Zajączkowo-Folwark | Jolanta Pojawa | 1. Michał Łukasz Wdowiak 2. Zbigniew Barszczewski 3. Henryka Janiczek |
Zdręby | Daniela Omilian | 1.Mariusz Konopko 2.Henryk Kosiński 3.Henryk Kalejta |