Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 1
w Dubielnie
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Jarentewicz Aleksandra | Przewodnicząca |
2 | Padusińska Wioletta Karolina | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Bojarska Beata Barbara | Członek |
4 | Gburczyk Sylwester | Członek |
5 | Gołasz Anna Katarzyna | Członek |
6 | Komuda Wanda | Członek |
7 | Sadowska Oliwia Teresa | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1
w Dubielnie
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Dams Izabela Magdalena | Przewodnicząca |
2 | Lewandowska Jolanta Katarzyna | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Boroń Izabela | Członek |
4 | Marolewski Adam Mikołaj | Członek |
5 | Pasiński Dawid | Członek |
6 | Szczygieł Barbara Henryka | Członek |
7 | Tacik Sławomira Izabela | Członek |
8 | Ziółkowska Dorota | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 2
w Nowym Dworze Królewskim
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Mika Jacek Karol | Przewodniczący |
2 | Makowski Zygmunt | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Grajkowska Zofia | Członek |
4 | Maier Justyna Teresa | Członek |
5 | Majchrzak Karolina | Członek |
6 | Niemyjska Żaneta Eliza | Członek |
7 | Pora Ewelina | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 2
w Nowym Dworze Królewskim
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Lewandowski Andrzej Feliks | Przewodniczący |
2 | Mądrzejewska Agnieszka Izabela | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Chełmińska Karolina Anna | Członek |
4 | Chmarzyńska Elżbieta | Członek |
5 | Dybowska Daria | Członek |
6 | Lewandowski Patryk Adam | Członek |
7 | Rogowska Mirosława Stanisława | Członek |
8 | Śledź Anita Elżbieta | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 3
w Papowie Biskupim
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Rozwadowska Elżbieta | Przewodnicząca |
2 | Sasnowski Mateusz | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Nalińska Klaudia | Członek |
4 | Nowicka-Sulima Zofia | Członek |
5 | Ruczkowska Anita Magdalena | Członek |
6 | Stalmierska Aleksandra | Członek |
7 | Wawszczyk Agnieszka | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 3
w Papowie Biskupim
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Przychoda Magdalena | Przewodnicząca |
2 | Cierpiałkowska Wiesława | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Banaś Adam | Członek |
4 | Hirt Krystyna | Członek |
5 | Langowska Ewelina Katarzyna | Członek |
6 | Leszczyński Mateusz | Członek |
7 | Ratajczak Agnieszka | Członek |
8 | Śledź Karolina | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 4
w Zegartowicach
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Szpankiewicz Katarzyna | Przewodnicząca |
2 | Brzozowska Iwona Katarzyna | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Faraś Iwona Maria | Członek |
4 | Flis Magdalena Andżelina | Członek |
5 | Mika Agata Karolina | Członek |
6 | Ruczkowski Sebastian | Członek |
7 | Staniak Bożena Katarzyna | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 4
w Zegartowicach
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Sykurska Maria | Przewodnicząca |
2 | Chołuj Sylwia | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Bielska Joanna | Członek |
4 | Gross Aleksandra | Członek |
5 | Krasoń Marta Anna | Członek |
6 | Machalska Magdalena Ewa | Członek |
7 | Sikora Radosław | Członek |
8 | Żurawska Małgorzata Mirosława | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 5
w Jeleńcu
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Smykowska Iwona | Przewodnicząca |
2 | Waszak Małgorzata Anna | Zastępca Przewodniczącej |
3 | Burcza Jadwiga | Członek |
4 | Cierpiałkowski Jerzy | Członek |
5 | Derenda Maria Magdalena | Członek |
6 | Gargol Natalia Dominika | Członek |
7 | Zacharek Anna Maria | Członek |
Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 5
w Jeleńcu
L.p. | Nazwisko i Imię | Funkcja |
1 | Faraś Marian | Przewodniczący |
2 | Sikora Joanna | Zastępca Przewodniczącego |
3 | Gross Karolina | Członek |
4 | Kańczewska Joanna | Członek |
5 | Orzechowska Bożena Barbara | Członek |
6 | Pora Maria | Członek |
7 | Rybacka Małgorzata | Członek |
8 | Świerkowska Sylwia | Członek |