Rada Gminy powołała Komisję Finansów i Budżetu w dniu 28 listopada 2002 roku, w składzie 5-cio osobowym:
1 | Kuroś Józef | przewodniczący |
2 | Buch Czesław | członek |
3 | Dzierlęga Piotr | członek |
4 | Horosz Grzegorz | członek |
5 | Kłos Kazimierz | członek |
Rada Gminy powołała Komisię Rolnictwa, Leśnictwa, Gospodarki Terenami w d niu 28 listopada 2002 roku, w składzie 7-mio osobowym:
1 | Madura Józef | przewodniczacy komisji |
2 | Buch Czesław | członek |
3 | Dzierlęga Piotr | członek |
4 | Lenczowski Kazimierz | członek |
5 | Ryzak Stanisław | członek |
6 | Skubel Grzegorz | członek |
7 | Ziaja Marek | członek |
Rada Gminy powołała Komisję Sportu i młodzieży w dniu 28 listopada 2002 roku, w 7-mio osobowym sładzie:
1 | Knych Kazimierz | przewodniczacy komisji |
2 | Dobródzka Hanna | członek |
3 | Horosz Grzegorz | członek |
4 | Kuroś Józef | członek |
5 | Madura Józef | członek |
6 | Skubel Grzegorz | członek |
7 | Wilczyński Józef | członek |
Rada Gminy powołała Komisję Kultury, Oświaty, Turystyki w dniu 28 listopada 2002 roku, wskładzie 7-mio osobowym:
1 | Knych Kazimierz | przewodniczacy komisji |
2 | Dobródzka Hanna | członek |
3 | Horosz Grzegorz | członek |
4 | Kuroś Józef | członek |
5 | Madura Józef | członek |
6 | Skubel Grzegorz | członek |
7 | Wilczyński Józef | członek |
Rada Gminy powołała Komisję Rewizyjna w dniu 28 listopada 2002 roku, w skład komisji wchodzą:
1 | Lernczowski Kazimierz | przewodniczący komisji | |
2 | Knych Kazimierz | członek | |
3 | Szymaszek Antoni | członek |
Rada Gminy powołała Komisję OchronyZdrowia i Opieki Społecznej w dniu 28 listopada 2002 roku, w składzie 6-cio osobowym:
1 | Dobródzka Hanna | przewodniczący komisji |
2 | Kłos Kazimierz | członek |
3 | Ryzak Stanisław | członek |
4 | Szymaszek Antoni | członek |
5 | Wilczyński Józef | członek |
6 | Ziaja Marek | członek |
Rada Gminy powołała Komisję Handlu i Ochrony Środowiska w dniu 28 listopada 2002 roku, w 7-mio osobowym składzie:
1 | Madura Józef | przewodniczacy komisji |
2 | Buch Czesław | członek |
3 | Dzierlęga Piotr | członek |
4 | Lenczowski Kazimierz | członek |
5 | Ryzak Stanisław | członek |
6 | Skubel Grzegorz | członek |
7 | Ziaja Marek | członek |